10 kapitola - Vzpomínka

25. února 2010 v 16:20 | Arisu-sama |  Upíří romance
Ahoj zlatíčka....tak sem zpátky. Mám vykecanou díru do hlavy díky své sestřence, ale povedlo se mi napsat další díl k Upíří romanci. Doufám že se vám bude líbyt. Zatím páčko. Arisu-sama


Celý zbytek týdne to bylo podobné. Buď se ho snažil Míša nějak zranit, nebo se lísal a lezl mu do kalhot. Aaron z toho byl celkem zoufalý. Několikrát se málem neovládl a vzal si ho. Pokaždé se však stihl v čas zastavit. Když se pak jednoho dne Aaron probudil a chtěl dát Michaelovi zase krev, dívali se na něj karamelové oči bez jediného náznaku drog. Spokojeně se usmál,přitáhl si Míšu do náruče a políbil do vlasů.
" Konečně jsi v pořádku." Prohodil pak. Blonďáček překvapeně mrkal. Nějak nechápal a čem mluví. Poslední co si pamatoval bylo když mu Alexia přinesla sklenici s krví.
" Nic si nepamatuješ že?" Podíval se na něj po chvíli Aaron. Michael souhlasně pokýval hlavou. " Dobrá tak mě pozorně poslouchej." Nabádal ho Aaron a dal se do vyprávění. Míša nevěřícně poulil oči a když se dozvěděl co vyváděl potom byl rudý jak rak. Když pak skončil Aaron s vyprávěním jen se sklonil a políbil ho. Míša polibek opětoval jen lehce.
" Teď se půjdeme najíst." Rozkázal potom černovlasý upír. Michael kývl,vylezl z postele a převlékl se. To samé udělal i Aaron. Pak si blonďáčka přitáhl za pas k sobě,ruku však kolem jeho pasu nechal a vydal se s ním do místnosti kde se jedlo. Tedy v jejich případě popíjelo krev. Hned jak vešli si je ostatní prohlíželi. Někteří se usmívali. Třeba Adonis se Zacharielem. Ti dva si zatím ve svém vstahu rozuměli dobře. Aaron představil Michaelovi Zacha a trochu si popovídal s bratrem. Pak se napili krve. Míša se pořád rozhlížel. Předtím si to neprohlížel. Popíjel při tom krev a nevšímal si že se na něj dívá Aaron. Ten se usmíval. Byl opravdu šťastný že je Michael zase v pořádku. Jen ho trochu tížilo to s Alexiou. Měl pocit že ona se jen tak nevzdá a i když jí sliboval smrt nebyl si jistý že by jí dokázal zabít. Přece jenom se s ní dříve hodně kamarádil. Bylo mu líto to co udělala. Z přemýšlení ho vyrušil až Míša, který do něj šťouchl. Usmál se na něj, dopil krev co měl ve skleničce a vydali se zpět do pokoje.
" Aarone?" Oslovil ho po chvíli Michael.
" Ano." Otočil na něj hlavu.
" Nemohli by jsme ven? Chtěl bych se trochu projít." Udělal psí oči. Aaron samozřejmě neodolal a kývl. Míša se šťastně usmál, pevně se ho chytil za ruku a nechal se jím odvést ven. Sice to vypadalo jako kdyby byl malé dítě co se nechá vést za ručičku, ale jemu to nevadilo. Chtěl být u Aarona. Bál se že jinak se zase něco stane. Oba se procházeli nádvořím, mezi trhy které tam zase byli a pak vyšli ven mezi stromy. Bylo tam krásně. Míša se spokojeně usmíval.

******
Alexia se opravdu nehodlala jen tak vzdát. Ze zámku sice odešla ale zůstala v okolí hradu. Byla schovaná v jedné chatce o které vědělo jen pár upírů a ty tam stejně nechodili, protože chatka nebyla zrovna luxusní stavbou. Přemýšlela o všem co udělala. Přepískla to a to hodně. Měla to prostě Aaronovi říct, jenže ona se bála. Bála se že jí odmítne jako kdysi, ale to stejně udělal, když mu provedla tohle. Přes to se rozhodla to zkusit ještě jednou. Ještě jednou se ho pokusit získat pro sebe. Jen musela promyslet jak. Seděla proto v chatce a horlivě se snažila vymyslet nějaký plán. Vlasy si namotávala na prst. Na chvíli zavzpomínala na dobu kdy se Aaron a ona spolu smáli. Dělali různé věci a vylomeniny i když byli v podstatě dospělými.

"Hej Aarone." Zavolala na něj zrzka. Černovlasý upír se otočil a rovnou byl mokrý od hlavy až k patě když na něj dívka chrstla kýbl plný vody. Zamračil se, rozběhl se k ní a dívka začala samozřejmě prchat. Než se však nadála držel jí muž v náručí. Její šaty se zamokřili od těch jeho.
" A mám tě." Prohlásil Aaron.
" Pusť mě ty bídáku budu mokrá." Pištěla dívka a snažila se dostat z jeho náruče.
" A kdo asi umokřil mě co?" Ptal se se smíchem.
" Copak já vím? A teď mě pust." Vztekala se zrzka. Aaron tedy povolil sevření. Dívka to ovšem nečekala. Jak se vehementně snažila dostat z jeho náruče nevybrala to a spadla na zem. Zůstala ležet a neovladatelně se rozesmála. Muž se nad ní naklonil a natáhl ruku.
" Tak pojď." Dívka se na něj zadívala, chytla se jeho ruky a stáhla ho k sobě na zem. Aaron se zamračil. Pak se však rozesmál spolu s dívkou. Váleli se po zemi jako ta největší čunčata a ještě se smáli. Když je smích přešel jen leželi na trávě a koukali na oblohu.
" Mám tě ráda Aarone." Prohlásila po chvíli zrzka. Nemyslela kamarádskou lásku. Chtěla s ním chodit. Chtěla aby jí bral jako ženu.
" Také tě mám rád." Usmál se Aaron a v očích zrzky svitl plamínek naděje." Jsi má nejlepší přítelkyně. Doufám že to tak zůstane." Usmíval se Aaron dál, ale dívka posmutněla. Zvedla se ze země a stála k němu zády.
"Promiň musím jít. Na něco jsem zapomněla." Prohodila tiše. Aaron překvapeně zamrkal.
" Alexio co se děje?" Optal se starostlivě.
" Nic jen musím jít. Zatím ahoj." Řekla a utekla pryč. Zmateného Aarona nechala za sebou sedět na trávě.

Vzpomínka se rozplynula ale posmutněla Alexia dál seděla na posteli. Nohy přitažené k tělu a čelo opřené o kolena. Přesně takhle to tehdy bylo. Tehdy když mu to poprvé řekla. Déle potom jí řekl že je gay. Tehdy se nádoba její naděje nakřápla ještě víc. Přes to stále ještě držela pohromadě a ona se nevzdávala. Dávala mu najevo že k němu cítí víc než přátelství. On k ní byl ale stále slepí a hluchý. Pořád měl nové a nové chlapce i když mu je Adonis vždy přebral. Chtěla ho pro sebe. Milovala ho a stále miluje, i když jí řekl že jí zabije jestli jí znovu uvidí. Prostě se ho nevzdá. Ona ne.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kakashi & Iruka sensei tvoje SBíí Kakashi & Iruka sensei tvoje SBíí | Web | 25. února 2010 v 20:23 | Reagovat

Jashine proč!!!! O_O  O_O  O_O  O_O
Já chci hned další díl, ty mě mučíš Arisu!!! 8-)  8-)

2 Aloha-Luna Aloha-Luna | Web | 26. února 2010 v 12:02 | Reagovat

*IN LOVE*     dlasiii jinak budu retard xD

3 Miharu-san SB Miharu-san SB | Web | 26. února 2010 v 12:15 | Reagovat

smrk - to nie je od teba pekné, že nás takto týraš - chcem ďalší dielik..... [:tired:]

4 Arisu-sama<<SB♥ Arisu-sama<<SB♥ | Web | 26. února 2010 v 15:29 | Reagovat

[3]: *přepíná na slovenšitu xD*
Neboj sa ... dneska ma políbyla múza tak sem kúsok ďalšieho dielu napísala a možno to ešte dneska alebo zajtra dopíšem to sa ešte uvidí ale bude čoskoro (teda snad)
(Omlouvám se jestli ta slovenšita je špatně ale snažím se )

5 Angela Angela | Web | 26. února 2010 v 22:34 | Reagovat

Arisuuuuuuuu okamžitě další díl.... a ta Alexia mi fakt neni sympatická.. tshee

6 Arya Arya | Web | 27. února 2010 v 18:27 | Reagovat

jasneee pokracko cim skor tym lepsie
a nech da ta alexia ruky prec!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama