5 kapitola - Místnost s obrazy

10. února 2010 v 14:44 | Arisu-sama
Ten blog mě zabije. Zřejmě si ze mě chtěl vystřelit a když už sem to chtěla zveřejnit přestalo to fungovat :notfunny:. Teď už to snad půjde. Doufám že se vám bude dílek líbyt. Sice to není Upíří romance, ale bohužel na tu si budete muset počkat. Tak zatám pp.

PS: Omlouvám se za chyby
*Darios*
Když se Darios probudil tak zjistil že k sobě tiskne hubené tělíčko Misukeho. Také zjistil že je mu to převelice příjemné a tak jen dál ležel. Při tom si prohlížel Misukeho tvář. Tohle bylo poprvé co se cítil tak dobře. Líbilo se mu cítit teplo jiného těla a ještě víc že je to to modrovláskovo. Sice nevěděl co tu dělá ale řešit to nechtěl. Ani zranění která měl mu nezabránila v tom ho objímat. Včera z toho chlapce cítil trochu vypětí takže ještě než usnul použil svou moc na to aby se Misuke uvolnil.Zřejmě se to povedlo. Chlapec měl na tváři blažený úsměv a tulil se k němu jako by byl plyšák. Připadal mu hrozně sladký.Nejradši by ho políbil. Pomyslel si a hned se zarazil nad čím to přemýšlí. Sám v sobě se nevyznal. Navíc z toho chlapce měl takový zvláštní pocit...jako by to nebyl úplně člověk i když tam lidskost převládala. Démon to ale nebyl.Jenže co tedy je? Prohlížel si dál jeho tvář a zkoumal ho.Misuke se k němu zatím přitulil a mačkal se na něj jak na polštář.Po chvíli si modro vlásek vzdychl a zřejmě se chtěl protáhnout. Narazil však do Dariose a tak otevřel oči.

*Misuke*
Misuke se ještě v polospánku zavrtěl a spokojeně se usmíval. Z polštáře se linulo příjemné teplo a tak se k němu víc přitulil.Nijak si neuvědomoval že je ten polštář tvrdší a vlastně to ani polštář není. Oči měl ještě zalepené spánkem a tak se je ani nesnažil otevřít. Bylo mu báječně.Takhle se nevyspal už hodně dlouho. Většinou ho totiž trápil podivný sen. Ten to byl ale spánek bezesnů. Chtěl se spokojeně protáhnout ale narazil do té věci o které si myslel že je to polštář. Rozlepil tedy oči a střetl se rovnou s černým pohledem Dariose. Vyjeknul a tak sebou škubl až spadl z postele. Anděl se tiše zasmál a Misukeho to poslouchal celí u vytržení. Byl to tak...nedokázal to ani moc popsat...prostě nádhera. Jako zvonkohra. Zvedl se ze země a trochu se protáhl. Pak zívl a protřel si oči. Darios to sledoval a usmíval se nad tím jak je Misuke roztomilý. Ten pak došel ke skříni a vyndal si čisté oblečení. Podíval se na hodiny. Byli jedenáct. Pak zalezl do koupelny a asi po dvaceti minutách konečně vylezl upravený a jakž takž probuzený. Ze všeho nejradši by ale lenošil.Vůbec nechápal proč. Nikdy se takto necítil. Poté se podíval na černovláska. Ten mu oplácel pohled.
" Zkontroluji to zranění." Řekl a došel k posteli. Sedl si na ní. Natáhl ruce a položil je na obvaz, který měl Darios na rameni. Odvázal ho. Lehce prohmatal ránu.
" Hojí se to velmi dobře. Je to až zvláštní." Řekl a hned si vzpomněl na maminku. Jednou když se jí zase vyptával na anděli mu řekla že jejich zranění se hojí rychleji. Když se to sečte s těmi rolničkami co slyšel včera.Je možné aby byl opravdu anděl? Přemýšlel a při tom došel do lékárny pro mastičku a další nové obvazy. Vrátil se a namazal Dariosvi zranění. Pak je obvázal a usmál se.
" Myslím že za chvíli už bude všechno v pořádku." Řekl potom. Do koše vyhodil použité obvazy.
" To je skvělé.Nerad bych ti přidělával práci." Usmíval se Dariso.
" NE...nepřiděláváš mi práci." Vyhrkl až moc rychle.Z nějakého důvodu prostě nechtěl aby Darios odešel.Ten se jen dál usmíval. Bylo mu však hezky, když takto Misuke zareagoval. Ani jeden nechápal proč se to děje.Misuke se proto rači zvedl a s tím že de udělat jídlo odešel. Dariso chvíli ležel ale pak se opatrně zvedl z postele. Vyšel ven z ložnice a rozhlédl se. Nevěděl kde má Misuke kuchyň a tak se prostě vydal jen tak na zdraž bůh. Opatrně nakukoval do místností. Po chvíli vešel do jedněch dveří a oněměl. Byl plný obrazů. Někde byla krajina,jinde zase lidé ale nejvíc...nejvíc bylo obrazů kde byli nakreslení andělé. Vešel doprostřed do pokoje a rozhlížel se. Byla to nádhera.
" Dariosi? Dariosi kde jsi?" Ozvalo se najednou. Trhl sebou a pak se otočil ke dveřím. Za chvíli se tam oběvil Misuke.
" Nádherně kreslíš." Pochválil ho hned. Misuke trochu zčervenal.
" Děkuji." Pípl pak. Darios se usmál.
" Ty andělé co kreslíš. Je to jako by byli praví...? Zasekl se."...tedy...myslím že takto by určitě vypadali." Dořekl to. Misukeho tím ovšem zase popohnal v myšlence že není úplně normální.
" Řekni mi Dariosi. Věříš na anděli?" Zeptal se a Dariose tím zaskočil.
" Ano. Věřím a ty?" Přiznal se černovlásek. Když byl anděl nic jiného než na ně věřit mu ani nezbývalo že.
" Ano. Maminka mi o nich vždy vyprávěla a uměla to tak dokonale. Nedalo se tomu nevěřit. Myslím si že byla anděl." Řekl zamyšleně. Dariso ho sledoval. Vážně si nebyl jistí tím kdo Misuke opravdu je. Pak se jen usmál.
" A tvoji rodiče jsou teď kde?" Zeptal se. Misuke posmutněl
" Jsou mrtví." Šeptl.
" Promiň mi.Mrzí mě to. Neměl jsem se ptát." Zazmatkoval hned Darios. Pak k němu došel a objal ho. Michael se k němu přitiskl a vdechoval jeho vůni. Voněl tak zvláštně a dobře. Víc se k němu přitulil. Cítil se v bezpečí. Tak jako už dlouho ne. Vzpomínky na jeho matku ho boleli. Měj ji tolik rád. Pak když zemřela i s otcem. Připadal si tak strašně sám. Jenže teď, když byl v Dariosově obětí se cítil tak bezstarostně a dobře. Černovlásek ho hladil po zádech a sám se cítil prazvláštně. Misuke zvedl hlavu. Hleděli si do očí a pak se Darios začal pomalu sklánět. Pak však zakroutil hlavou a odtáhl se.
" Jídlo už je hotové?" Zeptal se. Misuke trochu zmateně zakýval hlavou. Pak se vzpamatoval.
" Pojďme do kuchyně." Řekl a vydal se tam. Darios šel za ním. Sedli si ke stolu kde už byli dva talíře s čínou. Celí oběd pak proběhl v klidu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Angela Angela | Web | 10. února 2010 v 20:50 | Reagovat

TY LEMPLE!!!!!!!! tsheee...to abych si tě zase přepsala...fůůůůtshe...:D

2 Cassííík Cassííík | E-mail | Web | 11. února 2010 v 16:18 | Reagovat

to byl snad nejlepší dílek z téhle povídky :)
fakt super :-*
strašně se těším na reakci Dariose když zjistí kdo byl Misukeho máma :)
a taky na rekci Misukeho když zjistí kdo je vlastně Darios-tedy jestli to vůbec zjistí XD

3 Hikari Hikari | Web | 22. dubna 2010 v 13:25 | Reagovat

sugoi,další další :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama