11 kapitola - Smrt

6. března 2010 v 10:08 | Arisu-sama |  Upíří romance
Je tu další díl ale nebudete z něho nadšení a to myslím naprosto vážně. Spíš mě za něj ukamenujete.
Upozornění: Smrt dvou postav z toho jedna hlavní. Upozorňuju vás že ani jedna záhadně neobživne. Tohle ale není konec povídky. Budu v ní pokračovat dál. Kdo to si to přečtě a pak mě bude chtít zabít má smůlu...já vás varovala.

Pár dní potom co se Michael uzdravil se neslo všechno v klidu. Míša pobíhal pořád kolem Aarona. Ten se jen usmíval. Miloval ho stejně tak jako on jeho. Blonďáček věřil že už bude všechno v klidu. Aaronovi však přišlo poněkud podezřelé že je takový klid. Proto byl pořád ostražitý. Pořád se všude díval a hlavně nenechával Michaela samotného. Po týdnu toho však nechal s tím že je jenom paranoidní. Bohužel právě to byla chyba. Tehdy toho totiž využila Alexia a proplížila se do hradu. Díky Aaronovi znala tajné chodby. Teď se jí báječně hodili. Dostala se takhle až do sálu kde se pila krev. Schovala ze za sloupy do temného kouta. Zatím v sálu nikdo nebyl. Po chvíli se však začala místnost plnit lidmi. Mezi nimi byl i Adonis se Zacharielem. Všechno to ostražitě sledovala a pak konečně přišel ten na kterého čekala. V ruce držela nůž. Hned jak spatřila Michaela jak se drží Aarona pevně za ruku a usmívá se jako sluníčko, zamračila se. Tohle se ji nelíbilo. Chtěla být na jeho místě. Proto když se Aaron dal do řeči se svím bratrem použila trochu své moci na přilákání Míšovi pozornosti. Ten se otočil k temnému rohu. Přimhouřil oči jak se snažil zjistit co tam je. Ani nevěděl jak na to přišel. Prostě najednou věděl že se v tom rohu za sloupy něco skrývá. Nic tam však neviděl. Podíval se tedy po Aaronovi, když však viděla že o něj nejeví zájem vydal se k rohu. Hned jak tam však zašel Alexia ho popadla, zakryla mu ústa a nůž co držela mu přiložila ke krku.
" Buď v klidu ty malí spratku."Zasyčela. Míša sebou přestal cukat. Vyděšeně třeštil oči. Ten hlas moc dobře poznal. Něco zamumlal ale přes ruku, kterou měla na jeho ústech mu nebylo rozumět. Jen klidně stála, provrtávala pohledem Aarona a čekala až si všimne že Michael není s ním. To se po chvíli stalo. Začal se rozhlížet.
" Adonisi neviděl si Michaela?"Zeptal se znepokojeně svého bratra. Ten se na něj zmateně podíval.
" Ne...povídal jsem si s tebou."Odpověděl hned. Sledoval jak se jeho bratr rozhlíží. Aaron chodil kolem a nemohl Michaela najít. Byl už zoufalí. Pak se ovšem ozval hlas, který doufal že už neuslyší.
" Jestli hledáš Michaela tak je tady."Vyšla ze stínů Alexia. Před sebou měla Michaela jako ochranný štít a na jeho krku držela nůž.
" Alexio. Pust ho prosím."Zažádal Aaron. Všichni okolo to sledovali. Zrzka prudce zavrtěla hlavou.
" Ne...nepustím. Za všechno můžeš ty. Byl jsi ke mě slepý a hluchý. Trpěla jsem tak ať pro změnu teď trpí on!"Vykřikla a víc přitlačila čepel k Míšově krku. Aaron popošel blíž.
" Nepřibližuj se!"Vykřikla hned hystericky.
" Proč to děláš? Ubližuješ jak sobě tak i nám."Pokusil se to nějak vyřešit. Alexia se zasmála.
" Proč to dělám? Ty se ptáš proč? Už jsem to řekla. Miluju tě. Když jsem ti to ale řekla jen si to hrubě pošlapal a nazval mě nejlepší kamarádkou. Máš vůbec ponětí jak to bolelo?Když jsem se ti svěřila a ty to tak ošklivě zahodíš? Jsi takový hlupák....slyšíš HLUPÁK!" Zakřičela a v očích se jí oběvili slzy. Ruka ve které měla nůž se jí klepala. Aaron už se k ní chtěl vydat ale zastavil ho Adonis.
"Počkej já tam půjdu."Řekl a udělal pár kroků k Alexie.
"Ne...nechoď sem...jinak ho zabiju."Znovu přtisikla nůž víc k Michaelově krku. Ten kníkl a ani se nehnul.
" Pojďme si o tom normálně promluvit."Skusil to Adonis a udělala pár kroků dopředu. Alexia se na něj podívala.
" A o čem chceš mluvit. Tady není o čem mluvit."Řekla a popošla pár kroků od něj. Adonis se však pouze snažil jí zabavit. Nechápal o co se tu snažila a ani nemohl pochopit že si jí předtím nikdo nevšiml. Teď ale nebyl čas to řešit. Zatím co ona věnovala pozornost jemu, Zachariel s Aaronem se dostali za její záda.
" Alexio tím že ho zabiješ se nic nevyřeší, spíš uškodíš sama sobě. Navíc...kdyby jsi chtěla už je mrtví. O co se tu snažíš?"Snažil se aspoň zjistit důvod. Jistě chápal že Aarona miluje, ale proto přece nemusela nikoho zabíjet.
" Aaron je můj. Já ho miluji stokrát víc než on."Rozkřikla se."Prostě ho zabiju!"Už se chystala pohnout rukou, jenže tu jí chytl Aaron. Zachariel zatím vytrhl z jejího náručí Michaela. Alexie se však povedlo se Aaronovi vytrhnout. Nůž který ale mířil na Michaela proťal Zacharielovo rameno. Vyjekl a hned nůž vytrhl ze svého ramene. Alexia se ale nevzdávala. Vrhla se po noži a pevně ho sevřela v rukou. Aaron se hned vydal za ní ale byla rychlejší. Vrhla se k Michaelovi. Než stačil někdo cokoli udělat, vzala ho za hlavu a nůž přiložila k jeho krku. Pak trhla. Ven vystříkla krev. Alexia odhodila nůž, pevně chytla Michaelovu hlavu do rukou. Škubla až se ozvalo zapraskání. Když uvolnila ruce bezvládné Michaelovo tělo dopadlo na zem do louže krve. Bylo jisté že je mrtví. Dívka měla na obličeji krvavé skvrny. Její oči žhnuli rudou barvou. Právě teď se z ní stal šílený upír. Zasmála se. Dívala se pod sebe na Michaela, na jeho dříve blonďaté vlasy teď zbarvené do ruda. Aaron, který to všechno sledoval jen ztuhle stál. Jako by se k němu všechno dostávalo pomalu. Jako by si nechtěl připustit že Michael je mrtví. Šílený smích Alexii k němu dolehl až chvíli po tom. Jeho oči zrudli a rucě měl zaťaté v pěst. Adonis si toho hned všiml.
" Aarone já vím že to půjde těžce ale musíš se uklidnit...jestli to neuděláš tak zešílíš jako ona."
Snažil se mu domluvit. Jeho mladší bratr se chvěl zlostí.
" Aarone prosím."Skusíl to znovu. Jenže Aaron nereagoval. V okamžiku kdy chtěl na Alexiu zaútočit ho tedy Adonis praštil do zátylku, tak že se skácel dolů na zem. Pak se sám vydal k Alexie. Bránila se, ale povedlo se mu jí pevně chytit. Někdo k němu přišel s pevným řetězem. Omotali ho kolem ní a připevnili zámkem. Zmítala sebou a křičela. Aarona v bězvedomí zatím někdo odnesl.
" Brzy vyjde slunce."Řekl někdo Adonisovi. Ten kývl a táhl zrzku na nádvoří. Dovedl jí až k tlustému sloupu, který tam byl pro tohle připravený. Tam jí uvázal. Pak zašel zpět do hradu. Bylo to právě v čas. Slunce se pomalu začalo plazit po nádvoří. Za chvíli se dostalo až k Alexii. Její kůže se začala škvařit, z jejího těla se kouřilo. Její křik se nesl celým hladem. Někteří upíři si zakrývali uši. Byl to nesnesitelný křik. Její tělo se škvařilo, spékalo a hořelo. Její křik byl čím dál hlasitější a pak...bylo ticho. Jediný zvuk bylo chrastění železu, když dopadl na tem mezi prach, který jako jediný zbyl z těla Alexie. Celým hradem se nesl pach spáleniště a smrti.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nana™ Nana™ | 6. března 2010 v 11:24 | Reagovat

Chudacek umrel jako panic ... xD

2 Angela Angela | Web | 6. března 2010 v 11:35 | Reagovat

Nemam tě ráááááááda... :'( Takhle ho zabít.... Ale ona si to zasloužila... muhehehehehe 8-O

3 Angela Angela | Web | 6. března 2010 v 11:36 | Reagovat

ukamenujeme?:D neee *sahá po tom největšim šutru*

4 Angela Angela | Web | 6. března 2010 v 13:18 | Reagovat

je u mě SONP..tak kdybys chtěla, tak se přihlaš...

5 Arya Arya | Web | 6. března 2010 v 14:20 | Reagovat

si kruta zabit michala  :-(  :-(  :-( ta krava si to zasluzila  :-D  :-D  :-D a pevne som dufala ze nakoniec zabijes adonisa alebo zacha ale nie miska !!! neva asi nakoniec budu bratia spolu coo alebo niekto dalsi ?

6 Mekare Mekare | 6. března 2010 v 21:23 | Reagovat

nemam ani silu sa hnevat ano mala som horada ale bytosti umieraju aj ked so nemrtve.. pekny diel som zvedava ako to bude pokracovat..

7 Sayu-chan-úchylné-sb-xD Sayu-chan-úchylné-sb-xD | Web | 7. března 2010 v 11:01 | Reagovat

neee :-( to bolo kruté :-D

8 Sayu-chan-úchylné-sb-xD Sayu-chan-úchylné-sb-xD | Web | 7. března 2010 v 11:02 | Reagovat

a hlásneš pre mňa tu http://bleeding-dream.blog.cz/1003/sonazp-1-kolo za deidíka?? :-D  :-D

9 Cassííík Cassííík | E-mail | Web | 7. března 2010 v 13:04 | Reagovat

super dílek,ale je mi mooc líto aarona :( určitě to bude nést těšce...

10 Kakashi & Iruka sensei tvoje trhlé SBí Kakashi & Iruka sensei tvoje trhlé SBí | Web | 8. března 2010 v 19:16 | Reagovat

Néééé chuděrka můj Mišánek :-(  :-(
bůůůůůůůůůůů
To se musí urychleně napravit
*devil smile* :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama