12 kapitola - Smutek

14. března 2010 v 11:56 | Arisu-sama |  Upíří romance
Takže...je tu další kapitola...dneska se rozloučíme s Aaronem. Nebojte se neumře ani se nezabije. Jen na chvíli zmizí z příběhu. Zaměřím se na Adonise a pak se Aaron vrátí. Nevím kdy, nevím jak...nechám to na tom jak mě to napadně.
Když se Aaron probudil ve svém pokoji doufal že to byl jen zlí sen. Nějaká noční můra, která zmizí hned jak se probudí. Doufal že Míša se k němu bude tisknout jako vždy. Bohužel to tak nebylo. Posadil se a přitáhl si nohy k tělu. Přes sebe si přetáhl peřinu. Vypadal jako hromádka neštěstí. Pořád si připadal jako v nějaké noční můře. Měl to stále před očima. Z očí se mu spustili slzy. V tu dobu k němu do pokoje vešel Adonis. Hned jak ho viděl schouleného pod peřinou, třesoucího se vzlyky, okamžitě k němu došel. Stáhl z něho peřinu. Aaron se na něj podíval zarudlýma oči, po tvářích mu stále tekli slzy. Adonis si ho přitáhl do náruče, hladil ho po zádech jen aby ho trochu uklidnil. Přesto věděl že to nebude možné. Aaron i když byl silný upír a hlavně muž se choulil v jeho náručí. Zapomněl na cokoli o tom že muži nepláčou. Teď to ze sebe potřeboval nějak dostat. Tu úzkost, která svírala jeho srdce i když dávno mrtvé. Bolelo ho na hrudníku jako by mu tam někdo vypálil díru.
" Šššš...Aarone. Jsem tu s tebou. Bude to dobrý." Snažil se ho Adonis nějak utěšit i když vlastně nevěděl jak. Aaron zavrtěl hlavou v záporném gestu. Ještě chvíli brečel, ale pak přestal. Odtáhl se a setřel si slzy. Adonis se na něj díval a čekal co bude dělat.
" Díky." Broukl tiše Aaron, vylezl z postele a bylo mu absolutně ukradené že je rozcuchaný, má pomuchlané oblečení a oči stále zarudlé.
" Půjdu se projít." Informoval pak ještě bratra. Ten ho ostražitě sledoval.
" Hlavně neudělej nějakou blbost jasný." Díval se na něj Adonis. Aaron jen kývl a vyšel z pokoje. Chodbami šel jako tělo bez duše a ostatní ho jen soucitně sledovali. Po chvíli vyšel ven z hradu. Dal se do běhu. Ani nevěděl kam běží jenže teď to bylo jedno. Když se zastavil, rozhlédl se a zjistil že je blízko útesům. Doběhl k ním. Chvíli jen tak stál a pak začal křičet. Bylo to zvláštně osvobozující. Jako by z něj část té bolesti odešla a tak prostě křičel. Po chvíli přestal a sedl si na kraj útesu. Díval se na moře pod sebou. Nemyslel na to že by skočil. Jemu jako upírovy by to stejně bylo k ničemu. Pohled na moře ho podivným způsobem uklidňoval. Zavřel oči, poslouchal šum moře. Z očí se mu spustili nové slzy. Nevnímal je. Všímal si jen lehkého větru, který mu cuchal vlasy, sušil slzy a pomáhal jeho smutek odnášet dál. Nevěděl co bude dělat bez Michaela. Když ho tehdy zachránil věděl že to bude jiné než s ostatními. Cítil to. Jenže netušil že tu bude takhle jiné. Zachránil ho od jisté smrti, ale ta si ho stejně našla. Nerozuměl tomu. Dával si za vinu že ho nezachránil i když mohl. Otevřel oči a setřel si slzy, které nestačil vítr osušit. Pak se rozběhl zpět do hradu. Už věděl co udělá. Hned jak tam doběhl, šel najít bratra. Našel ho v obrovské knihovně. Byl tam sám a to mu vyhovovalo. Sedl si do křesla vedle něho.
" Ahoj." Pozdravil ho tiše.
" Ahoj." Oplatil mu to trochu zaskočeně Adonis.
" Mohl bys...vést tento hrad?" Podíval se na něj Aaron.
" Mohl ale...proč? Co chceš udělat Aarone?" Vyptával se hned.
" Chci odejít. Tak to bude nejlepší. Prostě někam na chvíli odejdu abych se z toho dostal nebo...já vlastně ani nevím. Jenže tady by mi všechno připomínalo Michaela." Vysvětlil.
" Opravdu chceš odejít? Neuděláš žádnou blbost?" Ptal se Adonis.
" Ano chci odejít a neboj se...zabít se nehodlám." Ujistil ho Aaron. Adonis kývl, zvedl se z křesla a došel k tomu bratrovu. Pak ho objal.
" Budeš mi chybět. Mám tě rád a ty to víš. Chápu ale jak to musí být těžké proto ti v odchodu nebráním...jen mi slib že se někdy vrátíš." Odtáhl se od něj.
" Dobře...slibuji že někdy se vrátím, ale nevím kdy to bude ani za jak dlouho." Upozornil ho Aaron. Pak se zvedl z křesla.
" Dneska tu ještě zůstanu, už je pozdě. Vyrazím až zítra." Řekl pak ještě. Adonis jen kývl a sledoval jak dochází pryč z knihovny. Povzdechl si. Krutou ránu si někdo připravil pro jeho bratra. Doufal že aspoň teď se mu povede lépe.
Aaron mezitím odešel k sobě do pokoje. Do vaku si dal pár věcí a samozřejmě také peníze. Byl připravený odejít zítra, hned jak se setmí. Nevěděl kam. Prostě jen potřeboval odejít. Zabalil si dalších pár věcí. Pak položil vak na křeslo a odešel do koupelny. Umyl se, usušil a odešel zpět do pokoje. Tam se převlékl. Poté si lehl do postele. Připadalo mu to divné bez Michaela. Zavřel oči a snažil se usnout. Chvíli mu to trvalo, ale na konec se mu to povedlo. Celou dobu co spal sebou házel. Zřejmě měl noční můry. Nebylo také divu. Vysvobození pro něj bylo probuzení. Když se vstal akorát se stmívalo. Vylezl tedy z postele, oblékl se a přes rameno si hodil vak. Šel ještě téměř stichlím hradem. Došel do místnosti s krví. Nalil si sklenku a napil se. Poté se vydal ven. Slunko akorát zapadlo. Už, už se chtěl rozběhnout, ale na rameni mu přistála něčí ruka.
" Aarone...nevím co ti přát snad jen...hodně štěstí a snad to brzy přejde." Byl to Adonis kdo mu přál. Aaron kývl a ještě ho objal.
" Díky." Smutně se pousmál. Lehce mu mávl a rozběhl se. Chtěl běžet co nejdál. Co nejdál od hradu, od ostatních a hlavně od vzpomínek. Věděl že ho stejně dostihnou v podobě snu a nočních můr. Přes to doufal že čím dál bude, tím rychleji vzpomínky a tím pádem i sny vyblednou. Že rychleji zapomene i když na něj vlastně zapomenout nechtěl.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Arya Arya | Web | 14. března 2010 v 13:51 | Reagovat

och pekne ale som zvedava co bude teraz ;-)

2 Angela Angela | Web | 14. března 2010 v 20:00 | Reagovat

Neeeeeee on prostě bude s bráchouuuuuuuu....okamžitě se vrať!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tseh....

3 Nana™ Nana™ | Web | 14. března 2010 v 22:33 | Reagovat

"Kluci nepláčou" ... xDD Se z toho dostane ... jednou .. XD *sem zlá*

4 Cassííík Cassííík | E-mail | Web | 15. března 2010 v 19:01 | Reagovat

mě ho je tak líto :( přišel o Míšu a nemůže to přenést přes srdce D: Mno a jinak když otočím stránku k Adonisovi,tak by mě velmi zajímalo co se bude odehrávat za děj s ním :D

5 Arya Arya | Web | 16. března 2010 v 19:12 | Reagovat

ari mna z teba porazi ty mas zase novy des!!! :D :D :D prosim ta ako sa to robiii

6 Arya Arya | Web | 17. března 2010 v 18:01 | Reagovat

och to by som ti bola nadosmrti vdacna potom ti ho posleeeem joj dakujem ked som si to precitala tak som skakala po stolicke arigatooo vopred :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama