Duben 2010

Já sem vás varovala xD

27. dubna 2010 v 15:59 | Arisu-sama |  moje keci
Wolf
Jo jooo je to tak...říkala sem že mám dva a byl čas abych sem dala ten druhý xD
Snad se vám líbí. Ta věta co je v záhlavý by měla v překladu znamenat:
Při úplňku... vlci vyjí na měsíc píseň osamělosti.
Jo vím je to blbý ale když mě se ta věta líbí. No snad se vám to líbí. Vaše Arisu.

Arye k narozeninám

26. dubna 2010 v 16:47 | Arisu-sama |  Pro/Od
Takže Arya má narozky. Chtěla sem jí napsat povídku ale nějak sem se zasekla.  Takže tu pro ní mám alespoň diplom.
Arya

14 kapirola - Přetvářka

24. dubna 2010 v 12:40 | Arisu-sama |  Upíří romance
Tak a konečně sem se dokopala k tomu to sem dát xD
Doufám že si to užijete i když....Nebude se vám to líbit a to jako vážně. Nění tam násilí ani smrt ale....no to uvidíte sami. Už název nappovídá jakési nekalosti. Dneska pak od 15:00 přestávám fungovat. Nebojte, neodpojí mě ale mám sraz s kámoškou. Půjdeme zapít to že nás obě přijali na školu. Už se na to děsně těším. Tuhle kapitolku věnuju Arye a Casíííkovi. Doufám že Aryu už ten dess nezlobí a Casííík už má dobrou náladu. Zatím pa. Arisu

A je to zase tady

22. dubna 2010 v 16:51 | Arisu-sama |  moje keci
Rose

A já za to nemůžu. Vážně ne. No dobře možná trochu jo, ale navedla mě Casííí. Připoměla mi že je tam ten dess nějak dlouho. No a dopadlo to takhle. V záloze mám ještě jeden takže....asi víte co čekat. Za chvíli tu tenhle zase nebude. No co by jste po mě chtěli že jo? Jinak...v záloze mám další díl k úpíří romani jen....to ještě musím trochu předělat XD uvidíme.
Jinak...sem na vrcholu blaha...asi před hodinkou sem dostala dopis a....přijali mě na školu. Na školu kterou sem chtěla. Už od malička sem blbla s vlasama. Pamatuju si jak mamka šílela když sem si ještě ve školkovém věku vyholila uprostřed hlavy kolečko. Jo to bylo něco. Mamka mi pak dělala vysoké culíky jen aby to nebylo poznat. No a vždycky když jsme se měli ve školce fotit udělala sem si něco s ofinou. Teda něco...většinou sem jí zastříhla...a to hodně nebo zubatě xD nj i panenky si u mě zažívali horké chvíle. Mamka pak musela dokupovat hlavy jen abych jim mohla zase pižlat vlasy. Nooo to sem trochu odběhla xD ale myslím že z tohohle je jasný na co chci jít. Prostě kadeřnice je jasná. Tak se zatím mějte.
Vaše Arisu-samaVinná nebo nevinná

20. dubna 2010 v 18:51 | Arisu-sama |  moje keci
Ohledně titulku.
Máte taky občas pocit že jste něco udělali? Pak ovšem zjistíte že je to nečím jiným ale přesto máte pocit že je něco špatně? Přesně tak se teď cítím já. Nevím jestli je tomu dostatečně rozumět ale...prsotě se cítím divně. Jako bych něco udělala a v době kdy na to budu nejmíň připravená to na mě vyskočí. Uvědomuju si že život není lehkej a nedá se utýct. Jenže tenhle pocit je hrzonej. Nedávno sem měla hádavé období, kde byl šťastný momenty vzácný a teď už to je zase v pohodě jenže dneska mě popadl divnej pocit toho že je něco zastraceně špatně a já udělala něco o čem ani nevím. No doufám že to tak není a fakt je to jen pocit. I když se teď vážně cítím dost blbě.
Zatím se mějte.
Vaše Arisu-sama

Byôsoku 5 senchimêtoru

18. dubna 2010 v 5:04 | Arisu-sama |  Seznam anime
V českém překladu 5 centimetrů za sekundu (5 Centimeters per Second)
Hned na začátku je totiž jistou dívkou uvedeno že přesně takovou vzdálenost urazí sakurové lístky když padají ze stromu.
Kdyby se díly tohoto anime dali dohromady mají tak hodinu. Jsou totiž jen tři a z toho první část, oni tomu říkají kapitola, je nejdelší. Přes to že je to tak krátké se mi to hrozně líbylo a vzalo za srdce. Je to smutné a romantické. Přesně film pro mě. Prosím vás neberte to tak že miluju nějaká romantické filmy. Spíš sem jen snílek. Třeba takovou Rosamundu Pilche bych umlátila. Vždyť je v těch filmech pořád to samí.
No nic...to je jedno. Zpět k anime. Je to příběh o klukovi a já nevím jak to popsat....dá se říct o jeho láskách. Ani jedné neřekl miluji tě astejně jako ony jemu. Je to smutné. Začíná to jeho láskou z dětství. Proč sem se o tom ale rozhodla psát. Na konci je krásná písnička. V angličtině se jmenuje One more time, one more chance. Mě se vážně moc líbí a proto sem se rozhodla se s ní podělit.

5 Centimeters per Second


BoryChan

15. dubna 2010 v 16:05 | Arisu-sama |  My favorite pictures
Obrázky téhle francouzsky se mi líbí. Určitě tady někdy přibude dess s jejím obrázkem ale teď tu chvíli zůstane ten co tu je teď. No...nebudu se rozkecávat. Dámy a pánové(pokud tu nějcí jsou xD) tohle jsou některé obrázky od BoryChan

13 kapitola - Vášeň

12. dubna 2010 v 21:13 | Arisu-sama |  Upíří romance
Přiznávám se...už sem jí měla chviličku v PC ale nějak sem...byla líná xD Gomene. Teď jsem nemocná. (Už zase.) Já byla teda i minulý týden ale teď se to zhoršilo. Nasadili mi antibiotika takže teď budu zřejmě pořád spát. No spíš určitě.
No snad se vám bude tenhle díl líbit.
+18 ( No teoreticky bych to psát neměla když je mi míň než osmnáct ale tak co... xD )

A už zase xD

10. dubna 2010 v 4:52 | Arisu-sama |  moje keci
Me to you

Vím, vím...sem hrozná a dess měním jak ponožky, ale já si vážně nemohla pomoct. Ten ozbrázek se mi prostě děsně líbyl a tak to skončilo takhle. Doufám že se vám to alespoň líbí. Je to takové jednoduché. Jenže víte co se říká? V jednoduchosti je krása. Samozřejmě ten co tu byl předtím byl nádherný. Navíc za něj mohl můj seme, kterému za něj ještě jednou děkuju. Určitě ho sem ještě někdy dám. Tedy pokud na mě nebude seme tak hodný jako doposud a neudělá mi další. Chuděru sem si jí zotročila. Gomenasai.

Tenhle dess je moje tvorba jak už vám jistě došlo. Proto to taky tak vypadá. Holt na Nanu nemám, ale tak co. Tady sem na DA kromě tohohle obrázku co je v dessu našla dva takové....nebarevné...a tak jsem je vybarvila. Není to vůbec nijak hezké ale za pokus to stálo.


A tady jsou originály:


Moji mazlíčci

9. dubna 2010 v 23:04 | Arisu-sama |  O mě
Takže... Myslím že název mluví za vše. Řeknu vám něco o svých zvířátkách.(více v CČ)

>>Stamp<<

5. dubna 2010 v 17:05 | Arisu-sama |  O mě
No...je pravda že těch stampek je v menu dost takže jich tam nechám jen pár a zbytek nechám jen tady v tohle článku. Taky sem si totiž zase pár stáhla páč vždycky na nějkou přídu a du hledat další xD hrozná nemoc.

Velikonoční láska

5. dubna 2010 v 15:01 | Arisu-sama |  Jednorázovky
Tak...tady je ta slíbená velikonoční povídka. Blbí název já vím xD ale doufám že se vám bude líbit a teď jdu změnit dess (už zase) xD ovšem tenhle bude od oné osobi co jsem se s ní hádala. Jí a vám přeju krásný zbytek dne a tím pádem i velikonoc. A ještě jí přeju uzdravení a snad už jí je teď lépe.
Jinak k povídce...za chyby, kterých je tam rozhodně požehnaně se omlouvám a je to takové...uspěchané se mi zdá.
Arisu

Sem blbá

5. dubna 2010 v 3:05 | Arisu-sama |  moje keci
Ano je to tak a myslím to vážne. Pohádala sem se někým koho mám hodně ráda a záleží mi na něm.
A můžu si za to sama. Něco sem slíbila...ten dotyčný mi věřil a já to porušila. Jsem prostě blbá. Chápe te to? Zničila sem úplně všechno co sem mohla a pak se to sanžím napravit a když to je nemžné. Možná se to dá zlepšit ale ne vyřešit úplně. Nechci aby kvůli mě jistá osba něco rušila protože ona za to nemůže. Všechno je to ve mě a já mám chuť se na všechno vykašlat.  Sem neschopná a nikdy nic nedokončím...už ani u povídek nevím co s nima. Takže buď blog prostě zruším a nebo ho nechám a zatím sem budu dávat jen svoje keci.
Omlouvám se vám všem...v PC mám velikonoční povídku co sem napsala ještě než sem se s onou osobou stačila pohádat. Hodím jí sem potom a pak už zřejmě nic nenapíšu. Neno prozatím ne. Omlouvám se vám i té osobě. Chci jí ještě jednou tímhl prostřednictvím říct že mě to mrzí. Prosím vás nikdo jí to nezazlívejte ona za nic nemůže. Já sem ta co všechno zkazila.
To je všechno co sem chtěla říct. Zatím sbohem
Airus

Nový dess

3. dubna 2010 v 19:28 | Arisu-sama |  moje keci
Tak sem si tak hrála a dopadlo to takhle. Snad se vám dess líbí. Mě teda ano i když to mohlo bít lepší. Taky sem vyrobyla dva další. Nejsou nic moc...já taky nejsem dobrý krafik. Můj zlatý seme alias Nana™ je daleko skušenější a jsou o hodně hezčí. To jste si mohli všimnou na dessu co tu byl předtím. Tak se zatím mějte.
Vaše Arisu.Stamps

3. dubna 2010 v 12:14 | Arisu-sama |  moje keci
Trochu sem poupravila svou zbírku stamps. Už jich bylo hodně co jsem měla uložených ale nemohla sem se dokopat k tomu je sem dát tak už tu konečně jsou. Jinak jak postupuje psaní povídky...děsně...lidí já tomu pořád nemůžu přijít na chuť a děsně mě to rmoutí x( každopádně se snažím co můžu.