14 kapirola - Přetvářka

24. dubna 2010 v 12:40 | Arisu-sama |  Upíří romance
Tak a konečně sem se dokopala k tomu to sem dát xD
Doufám že si to užijete i když....Nebude se vám to líbit a to jako vážně. Nění tam násilí ani smrt ale....no to uvidíte sami. Už název nappovídá jakési nekalosti. Dneska pak od 15:00 přestávám fungovat. Nebojte, neodpojí mě ale mám sraz s kámoškou. Půjdeme zapít to že nás obě přijali na školu. Už se na to děsně těším. Tuhle kapitolku věnuju Arye a Casíííkovi. Doufám že Aryu už ten dess nezlobí a Casííík už má dobrou náladu. Zatím pa. Arisu

Druhý den bylo všechno jako vždy. Adonis spolu se Zacharielem se šli najíst. Došli do "jídelny" a nalili si z té nejlepší krve. Zach se k Adonisovi spokojeně tulil a upíjel krev. On ho zatím hladil po vlasech a také si vychutnával krev. Místnost byla plná lidí. Po chvíli však do dveří vešel někdo koho Adonis absolutně nečekal. Překvapeně zamrkal, hned potom se ale vesele usmál. Odsunul zmateného Zacha a rozešel se k dívce co stála u dveří a za ruku se držela o něco staršího muže. Než stačila nějak zareagovat objali jí Adonisovi paže.
" Ashley. Tak rád tě zas vidím." Usmíval se. Dívka nejdřív překvapeně vyjekla. Když ale zjistila kdo jí to objímá usmála se.
" Bráško. Adonisi ráda tě vidí." Objímala svého bratra. Ashley byla štíhlá dívka s modrýma očima a vlnitými, černými vlasy. Usmívala se na bratra a vítala se s ním. Pak se Adonis otočil na muže co byl s ní. Měl tmavě hnědé až černé vlasy a ocelově šedé oči.
" Ahoj tati. Jak jste si s Ashley užili líbánky?" Optal se muže. Teď to zřejmě vyznělo divně. Jako že otec si vzal svou dceru ale nebylo to tak. James, jak se muž jmenoval, si je vybral a udělal z nich upíry. Adonise a Arona si vzal jako své syny, kdežto jejich sestru Ashey si vzal za ženu.
" Myslím že skvěle." Odpověděl muž. Adonis se usmál. Pak ho někdo zatahal za rukáv. Hned jak se otočil mohl vidět Zacha s ublíženým výrazem. Pousmál se, pohladil ho po tváři a přitáhl si ho k sobě.
" Promiň. Tohle je můj otec James...a má sestra Ashely. Bude to znít podivně ale jsou manželé." Zasmál se. Zachariel překvapeně zamrkal.
" Ale já myslel že si rodiče zabil?" Prohlásil pak tiše.
" Taky že ano, ale ty lidské." Uvedl to na pravou míru. Zach jen pokýval hlavou.
" Takže jestli to chápu správně tvá sestra a tvůj otec...vlastně nejsou příbuzní." Adonis jen kývl hlavou. Zach se pak otočil na ty dva.
" Dobrý den. Já jsem Zachariel. Přítel Adonise." Představil se s úsměvem.
" Těší mě. Mé jméno je James." Potřásl si s ním rukou otec Adonise, ale trochu nejistě si ho prohlížel. Pal se ještě představil Ashley. Na konec se společně najedli. Potom šel Adonis a jeho sestra na menší procházku aby si mohli promluvit. Samozřejmě se sháněla po Aaronovi. Když jí vysvětlil co se stalo smutně pokývala hlavou. Tohle samozřejmě svému bratrovi nepřála. Zach byl zatím s Adonisovým otcem. Nejdřív mu Zachariel pověděl o Aaronovi. Samozřejmě i když James nebyl pravý otec Aarona, zarmoutilo ho to. Po chvíli ticha se však pořádně zadíval na Zachariela.
" Ty jsi Zachariel Legrand že je to tak?" Zeptal se potom muž. Zach se na chvíli zarazil ale pak si udržel svou milou tvář.
" Jak to víte?" Optal se potom klidně.
" Prostě vím a taky vím že tvou rodinu zabil právě Adonis. Takže mi řekni...je tohle součást tvé pomsty nebo jsi na ni už dávno zapomněl? Víš mám svého syna, i když v podstatě nevlastního, rád. Takže bych chtěl vědět co s ním zamýšlíš." Vysvětlil James a díval se na něj.Zachariel se jen mile usmál.
" Mě o pomstu nejde už dávno. Adonise miluji." Odpověděl. I když se tvářil mile, uvnitř zuřil na největší míru. Měl chuť ho na místě zabít ale to nemohl. Proto se jen znovu usmál.
" Doufám že ti v tomhle opravdu mohu veřit." Řekl James a zkoumavě se na něj díval. Zach pokýval hlavou.
" Nemusíte mít strach ale teď pokud dovolíte. Půjdu za Adonisem." Oznámil. Nečekal ani na svolení, otočil se a prostě odešel. Nechal Jamese jen tak stát a sledovat jak dochází. A James jen doufal že Adonise opravdu miluje a že neudělá žádnou chybu když mu bude věřit.


Zachariel zatím rázoval po chodbě. Nemohl tomu uvěřit. Měl chuť tomu muži zakroutit krkem. Jenže nemohl když to byl otec Adonise. Kdyby to byl kdokoli jiný tak by to ještě udělal. Jenže u Adonisova otce nemohl. Hned by to mohlo být Adonisovi podezřelé a to nepotřeboval. Nespokojeně si odfrkl. Všechno šlo perfektně než přišel James. Tedy skoro všechno. Zastavil se u jednoho okna a zadíval se ven. Ačkoli pořád plánoval pomstu. Nemohl se rozhodnout ke konečnému úderu. Sám neměl ve svích pocitech jasno. Ovšem teď by byl schopný vyvraždit to tady celé jak byl naštvaný. Ne on nebyl naštvaný. On byl neskonale a opravdu hodně nasraný a to ještě bylo slabé slovo. Nepočítal s tím že by někdo přišel na to kdo je. Neskutečně ho to naštvalo. Obzvlášť když věděl že James tohle jeho malé tajemství může každou chvíli povědět Adonisovi. Hned jak mu tohle došlo vyrazil Adonise najít. Za žádnou cenu se to nesměl dozvědět. Rázoval po hradu až ho konečně našel. Stál sám na velkém balkoně a koukal na měsíc. Zachariela hned popadl pocit že už to ví a jen čeká až si ho najde. Nervozně polkl. Přinutil se tvářit se mile. Nadechl se a pak s uklidňujícím výdechem vešel za ním na balkon.
" Lásko...hledal jsem tě." Objal ho zezadu. S napjetím očekával co se stane. Adonis se však jen usmál a pohladil ho po ruce.
" Promiň. Myslel jsem že jsi ještě s mím otcem." Otočil se na něj pak. Věnoval mu polibek. Zachariel se usmál. Adonis nemohl tušit že právě teď a v této chvíli se Zachariel rozhodl. Že se rozhodl dokončit svou pomstu a to právě dnes.

(Sakra buď se mi to jenom zdá nebo je to fakt nějak kratší než normálně.)

Tak a tady máme Adonise. Tak nějak si ho představuju.
Adonis
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Angela Angela | Web | 24. dubna 2010 v 19:08 | Reagovat

jakou jakou jakou pomstu?

2 Arya Arya | Web | 24. dubna 2010 v 22:27 | Reagovat

za prve: ňyaaaaaaaaaaaaaa tys mi venovala poviedocku *obijma tvoje imaginarne JA*
za druhe: Dakujeeeeeeeeem ;-)
za tretie: ten des mi ukazuje stale blbo vlstne aj ten tvoj nevidim dako vcelku *vytrhla monitor a vyhodila von oknom* ale asi viem v com to je *bere monitor s5 zo zahradky* nevadi strasne sa mi apci *oba*
za stvrte: ten zvrat v poviedke sa mi strasne paci!!! je to super ;-)
za piate: mas pravdu tie casti su stale kratsie a kratsie...zenska jedna rob s tym nieco :D
za sieste: oooo ten Adonis je :-*

3 Cassííík Cassííík | E-mail | Web | 24. dubna 2010 v 23:29 | Reagovat

takhle si spíše představuji Aarona :D a Adonise a trochu staršího :) ale moc krásný dílek a moc děkuji za věnování :-*
A za podporu:)

4 Cassííík Cassííík | E-mail | Web | 26. dubna 2010 v 14:26 | Reagovat

děkuji jsi milá :-*

5 sisi/ctenar sisi/ctenar | Web | 26. dubna 2010 v 20:03 | Reagovat

sadistic boys xD :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

6 Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí | Web | 30. dubna 2010 v 21:17 | Reagovat

Jashine, už se nemůžu dočkat pokračování :-D  :-D  :-D  :-D

7 Aloha-Luna Aloha-Luna | Web | 3. května 2010 v 10:38 | Reagovat

*IN LOVE* ja si taky predstavuju Adonise starsiho xD ale fakt xD dcl ><

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama