13 kapitola - Vášeň

12. dubna 2010 v 21:13 | Arisu-sama |  Upíří romance
Přiznávám se...už sem jí měla chviličku v PC ale nějak sem...byla líná xD Gomene. Teď jsem nemocná. (Už zase.) Já byla teda i minulý týden ale teď se to zhoršilo. Nasadili mi antibiotika takže teď budu zřejmě pořád spát. No spíš určitě.
No snad se vám bude tenhle díl líbit.
+18 ( No teoreticky bych to psát neměla když je mi míň než osmnáct ale tak co... xD )

Od té doby co Aaron odešel uběhl týden. Toulal se různě po světě zatím co Adonis se staral o hrad. Všechno bylo už v pořádku. Adonis byl se Zacharilelem a spokojený.Teď zrovna mělo za dvě hodiny přijít svítání. Adonis stál na balkoně od svého pokoje, v ústech měl cigaretu a užíval si její chuť. V pokoji zatím spal Zach, znavený předešlým milováním. Černé vlasy rozhozené po polštáři. Adonis se otočil tak aby na něj viděl. Spokojeně pokuřoval a jen si ho prohlížel. V mysli se mu míhali vzpomínky na jejich předešlí zážitek. Problém byl v tom že ho to nenechalo chladným. Proto rychle dokouřil cigaretu a vrátil se do pokoje. Opřel se o sloupek postele s nebesy a chvíli si ho zase jen prohlížel. Zachariel měl přikrývku jen k pasu a odhaloval tak jeho štíhlé tělo. Adonis nejdřív zatáhl okna těžkými závěsy a pak si vlezl ke spícímu muži. Přesněji vlezl si nad něj. Sklonil se a políbil ho. Zach nijak nereagoval a tak to opakoval. Po chvíli se konečně zavrtěl a otevřel hnědé oči. Adonis přejel po jeho tváři.
" Co se děje?" Zeptal se tiše Zach.
" Hm...jsi tak nádherný že prostě nemohu odolat." Odpověděl Adonis a hned ho začal líbat na krk.
" Zase? Bože ty mě jednou zabiješ." Zaskuhral Zach, ale nebránil se. Naopak ještě zaklonil hlavu aby měl Adonis lepší přístup. Ten toho využil. Kladl polibky na jeho štíhlí krk. Rukama začal přejíždět po jeho hrudníku. Proto nebylo divu, když mladíkovy pod ním unikl sten. Adonis se rty přesunul z jeho krku na hrudník a tam kde předtím bloudili ruce teď byli jeho rty. Po chvíli, kdy se dočkal dalšího stenu, vtáhl do úst jednu bradavku. Sál jí a občas jemně kousl. Zach mu zajel do hustých, černých vlasů. Miloval když si mohl hrát s jeho vlasy. Adonis se zatím přesunul na druhou bradavku. Pohrával si s ní jako by ani nevěděl co to se Zacharielem dělá. Jako by neslyšel toužebné steny. Ovšem on je slyšel a právě proto to dělal. Chtěl ho vydráždit. Jednou rukou sjel níž a stáhl z něj pokrývku. Prsty začal jemně přejíždět po podbřišku. Zach se mlel jak jen mohl aby donutil jeho ruku posunout níž, ale bylo to k ničemu. Adonis se nenechal a dál ho dráždil. Rty sjel na jeho břicho. Přejížděl po něm jazykem. Rukama sjel na jeho nohy. Donutil ho je roztáhnout, ale Zach to udělal naprosto dobrovolně. Očekával že se dočká konečně toho co chce. Bohužel. Adonis ho jen začal hladit po stehnech. Rty se přesunul zase nížeji a to na podbřišek. Mladík pod ním se prohýbal a snažil se ho rukama zatlačit níž. Adonis jeho němou prosbu vyslyšel, ale ne tak jak by Zach chtěl. On se totiž posunul o trochu nížeji a to na jeho stehna, na která kladl polibky. Zoufalého zasténání si nevšímal. Chtěl ho slyšet. Chtěl slyšet jak prosí a taky věděl že se toho dočká. Možná to bylo kruté, ale jeho to bavilo. Zach po chvíli znovu zasténal.
" Prosím." Vykřikl potom. Adois se spokojeně usmál a vytáhl se k němu nahoru.
" Copak by jsi chtěl hm?" Zeptal se tiše a políbil ho. Po vášnivém polibku se odtáhl a čekal odpověď.
" Já...já...vždyť to víš. Prosíííím." Zoufale sebou zamlel.
" Kdepak nevím." Zlobil ho dál a hladil ho po stehnech. Zachariel ale stejně jako vždy nemohl přes rty dostat to co chce. Poradil si tedy jinak. S rudnoucími tvářemi vzal jeho ruku a posunul jí ke svému údu. Adonis se usmál a lehce po něm přejel. Zach se prohnul a hlasitě zasténal. Absolutně se poddal jeho dotekům. Zakláněl hlavu a sténal.
" Davantage...davantage, s'il vous plaît!" Křičel francouzsky a Adonis ho milerád poslechl. Zrychlil pohyb ruky a sklonil se. Políbil špičku jeho vzrušení. Zachary se prohnul. Adonis zrychloval nebo zpomaloval aby jeho vzrušení vybičoval na největší míru. Občas ho vzal do úst. Zach ho hladil ve vlasech a sténal slastí. Jenže když se blížilo jeho vyvrcholení Adonis přestal. Dočkal se tam nespokojeného zavrčení. On se však jen usmál. Vstal z postele a nechal roztouženého Zacharyho na postely. Došel ke stolu a vzal flašku s krví. Poté se vrátil zpět. Vyhoupl se nad něj a trochu se krve napil, ale nespolkl ji. Položil lahev na noční stolek a sklonil se. Hned začal Zachariela líbat. Díky krvy byl polibek dravější, vášnivější. Mladík pod ním se přitiskl svím klínem k tomu jeho. Jemně se zavrtěl. Adonis přivřel spokojeně oči jak mu to bylo příjemné a dál ho líbal. Když už měl dost, tak se odtáhl. Z šuplíku vyndal olejíček a namočil do něj prsty. Pod Zachovi hýždě dal polštář a dal mu nohy víc od sebe. Klekl si pořádně mezi ně. Sklonil se a políbil ho na rty. Přitom do něj vnikl jedním prstem. Zachariel sebou cuknul, ale pak se uvolnil a tak mohl Adonis pokračoval a zatím co pohyboval prstem, druhou rukou ho hladil po těle, rty ho líbal na krk. Mezitím přidával další prsty. Po třech toho nechal a jen jimi pohyboval. Když Zachary spokojeně zakňučel prsty vyndal a olejíčkem si potřel svůj plně vzrušený úd. Pak se posunul blíž a vzal Zacha za boky. Pomalu do něj začal vnikat. Občas se zastavil aby si Zach zvyknul. Po chvíli v něm byl ale až po kořen. {šmarjá sem fakt perverzák xD} Hned se začal pohybovat. Zachariel mu ruce dal kolem krku a natisknul se na něj jak nejvíc mohl. Boky se pohyboval prosti němu. Vyhledal jeho rty. Vášnivě se začali líbat. Adonis pak po chvíli sáhl mezi ně a začal třít jeho penis. Zacharyho tak donutil hlasitě zasténat. Oba si to užívali a pokojem se nesli steny. Ovšem všechno krásné musí jednou skončit takže i když se to snažil Adonis oddálit co nejvíc už dál nemohl. Zasténal a vyvrcholil. Hned potom dopomohl k vyvrcholení i Zacharielovi. Ten unaveně oddechoval. Na jeho tváři hrál spokojený úsměv. Natáhl se a ještě muže nad sebou políbil. Ten mu polibek opětoval. Po chvíli se odtáhl.
Hned co z něj Adois vystoupil, vylezl z postele. Vzal Zacha do náruče a ten se k němu spokojeně lísal. Takhle se dostali do koupelny. Tam Adonis spolu se Zachem zašel do sprchy a pustil na ně teplou vodu. Začal umývat jak jeho tak i sebe. Menší upír se k němu tulil a nechal se umývat. Když bylo hotovo vyšli ven a společně se usušili. Hned potom se zase vrátili do pokoje. Tam si lehli do postele. Zachariel se přitulil k Adonisovi a hlavu si opřel o jeho hrudník. Po chvíli spokojeně usnul. Adonis ho chvíli hladil po vlasech dokud také neusnul.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mekare Mekare | 13. dubna 2010 v 8:03 | Reagovat

citat take to veci v skole je fakt zabava najme ked by som mala pracovat :-D.. ale som spokojna pekny dielik.. ale co je s aronom, hm?.. rychlo pokracovanie.. :-D

2 Cassííík Cassííík | E-mail | Web | 13. dubna 2010 v 19:16 | Reagovat

moc se ti to povedlo jako vždycky mne :D
a s tím perverzákem :D mno já sjem celkem taky dosti perverzní xD,ale moc jsem to zatím nevyužila,ale bude to bude :Djá vůbec nechápu jak to někomu může přijít nechutné když se chlap miluje s chlapem :D mě to spíš příjde u holky.Ne nechutný,ale takový divný asi protože jsem holka mno :D-to jsou dilema coo xD

3 Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí | Web | 13. dubna 2010 v 20:51 | Reagovat

Kyréé!!!
Ani nevíš jak jsem se na tuhle mou drogu těšila :D  :D  :D  :D

4 Arya Arya | Web | 13. dubna 2010 v 21:48 | Reagovat

jop to bol super yaoi :-D  :-D  :-D  :-D
dobre padol :D  fakt sugoi :D

5 Aloha-Luna tvoje esbe Aloha-Luna tvoje esbe | Web | 15. dubna 2010 v 13:09 | Reagovat

senpai gomen ze sem neprisla skontrolovat senpaie ale nebyl cas ale a stejne jako cass ja sem perverzak taky xD noo vsichni sme uchylaci a pedofilove no :D :D :D mame uchylky na anime :D

6 Nana™ Nana™ | Web | 15. dubna 2010 v 14:17 | Reagovat

Twl moje oblíbená kapitola xDD

7 Angela Angela | Web | 18. dubna 2010 v 20:59 | Reagovat

konečně sem se dokopala k tomu si to přečíst.... UF... :D

8 Hikari Hikari | Web | 21. dubna 2010 v 19:17 | Reagovat

super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama