Květen 2010

Dobré ráno

31. května 2010 v 6:46 | Arisu-sama |  moje keci
Skoro před hodinou jsem vstávala a říkám vám že bych klydně ještě spala. Myslím že vy taky. Nechce se mi do školy a klidně bych zaprodala duši satanu jen abych se mohla vyspat. No...tenhle týden píšu závěrečný testy a ještě ke všemu dneska píšu z asi z fyziky a to absolutně neumím xD no jooo pozdě sem si to uvědomila. Jinak s povídkama...stále platí omezení a já prostě nic nenapsala. Jo vím sem hrozná a asi to už pak nikdo číst nebude ale já prostě nemůžu jinak. Tak to by bylo. Zatím se mějte hezky.
Vaše Arisu

Good Morning
Wake up

Nový dess

24. května 2010 v 2:22 | Arisu-sama |  moje keci
My world
Už to chtělo změnu...Violet tu prostě byla moc dlouho xD Snad se vám tenhle dess bude líbit. Docela sem si s ním dala práci páč je dělanej v Photo Filtru. Holt sem člověk bez Photo Shopu ale i přes to to zvládám nemyslíte? Mě se tenhle dess celkem dost líbí. To je asi tím že sem ho dělala dlouho a tak nějak...nwm...tyhle modré odstíny mám v lásce. Tak snad se vám to líbí jako mě. Jinak dál platí to že povídky zatím asi nepřibudou. Škola prostě znemožnuje tvorbu. Tak se zatím mějte a já jdu spinkat protože mám ve škole do půl 4 nebo tak nějak(teď si nejsem jistá.)

Vaše Arisu
.

Ahojky

21. května 2010 v 18:25 | Arisu-sama |  moje keci
Čauky lidi. Vím že přidávám jen články ale já sem fakt mimo. Nemám čas a když mám tak rači dělám něco důležitějšího. Omlouvám se. Prostě to jinak nejde. Spíš až o prázdninách. Prostě to asi jinak nepůjde. Omlouvám se všem co to čtou ale kdyžtak skusím napsat i něco nového. NIC ale neslibuju! Jen tak nějak skouším plánovat dopředu. Zatím se mějte.

Vaše unavená Arisu


.

Učit se, Učit se a potom zemřít

21. května 2010 v 6:43 | Arisu-sama |  moje keci
Lidi takhle nějak se cítím. Učím se jak jen můžu a pak takzvaně padnu za vlast xD prostě usnu no. Co by ste taky chtěli. Víte co je ten největší vtip? Já chterá chodila běžně spát tak v 1 ráno teď spí už v půl jedenáctý xD No nic. Musím mazat do školy. Ještě mám sice čas ale mám ještě pár věcí na práci takže zatím papa a zase se někdy ozvu.

Vaše Arisu


.

Zdravím vás pozemštané

17. května 2010 v 16:28 | Arisu-sama |  moje keci
Toho nadpisu si nevšímejte XD Už mi prostě hráblo.
Lidi sem v 9 a stejně mám pocit že si života užívám až teď. Je to možný xDD no každopádně tenhle týden ode mě nečekejte už vubec nic. Zítra frčím pryč na náš milovaný zámek Konopiště. Teda ne na něj, ale spíš na jeho parkoviště. Měli by tam být kaskaderské kousky s auty tak jdeme s kámoškou. No a ve středu zase frčíme do kina. To už ale ve více lidech. No a pak tu máme sobotu xD to jdu dělat projekt s tou kámoškou se kterou jdu i do toho Konopiště.  Musíme do tří týdnu, no už vlastně do dvou, udělat projekt na nějakého zpěváka nebo skupinu. Mohli sme si vybrat ze seznamu učitelky nebo si vybrat něco svého. Noooo docela se na to těším xD to zas budou hlody. Měla sem mít oslavu narozenin s holkama, ale ani jdna nemá nějak čas tak to budu slavit až společně s již dvakrát zmíněnou kámoškou xD Ta má narozky v červnu. No každopádně teď s ní musím udělat ten projekt. Oslavy počkají. Opít se dá vždycky xDD

Mno a další skvělá zpráva. Teda jak pro koho. Pro vás asi moc ne. Na dva týdny v červenci vypadnu z kámoškou, mím tátou, jeho ženou a mou nevlastní ségrou na jednu farmu. Nejdřív jsme já a kámoška (To už je jiná kámoška. No vlastně tohle už je nejlepší kámoška. Taky můj milovaný seme, který mi dal toho nejkrásnějšího medvídka na světě. Je sladkej. Děkuju ti zlato :-*)
Sakra sem se nějak rozepsala. No takže zpátky. Nejdřív jsme já a kámoška jet nechtěli, ale nakonec jsme to nějak...nwm rozřešili. Spíš seme to rozřešil z maminkou ale to nevadí prostě se nakonec jede. Chci vidět tu naší cestu do Mělníka xDD to bude mazec. Vážně jo. No a pak tradá na tu farmu či co že to je xD kravičky,koníčci, prasátka atd. atd. XDDD joooo mám z toho srandu a to jedeme skoro až za dva měsíce. Chci vydět až budeme tak týden před odjezdem. To budou asi záchvaty smíchu a natěšenosti. Hm ale proč by vám to mělo vadit? Notebook si beru to ano ale jde o to že tam nejde net. Teda on by šel ale to by nám ho museli zapojit. Jenže mě to stačilo minulej rok. Moc se jim to nevedlo xDD nebo se jim do toho spíš nechtělo a to jde o to mít kabel, ten měli, a ten kabel někam dát, nwm kam, jenže oni se vždycky na něco vymluvili a já byla bez netu takže nepočítám že tenhle rok se to změní. Z toho vyplívá že budu mít notebook ale jen proto abych mohla čumět na film nebo něco psát.

Chmmmmm už vás nebudu otravovat svíma kecama. Stejně to nikdo nečtě takže se zatím mějte.

Vaše Arisu

Konečně dva dny klidu

15. května 2010 v 8:52 | Arisu-sama
Chvála bohu...no já sem satanista tak asi chvála satanu xD za sobotu a neděli. Miluju ty dva dny. Konečně můžu spát jak dlouho chci.

Tenhle týden byl děsnej. I když se tam našlo pár skvělích částí. Jenže těch vlastně moc nebylo. Nejhorší co se mohlo za ten týden stát bylo že notebook zjistil nějakou chybu nebo co a nemohl jí normálně opravit. Takže já sem musela použít nějakej program aby ten počítač nějak jako vyčistil. To ale znamená že mi vymazal úúúúúúúplně všechno co sem tam doposud měla. Takže i všechny ty dessi co sem zatím vyrobila. No já myslela že mě trefí.

Naštěstí mám povídky na flašce a většnu obrázků taky. Jenže je to stejně na hlavu. Všechny programi co sem doposud stáhla sou pryč a já si nepamatuju jak se některý jmenovali. Když je čkolvěk používá autamaticky už asi dva roky nějak se po názvu nepídí.No prostě den blbec a vlastně tak trochu celí týden. Snad ten další bude lepší.

Jinak s povídkama...vážně nevím jak to teď bude. Matkářka nás zrovna upozornila že už budeme procvičovat na závěrčný test. Takže...UČIT SE, UČIT SE, UČIT SE! 
Sakra já bych se potřebovala vykřičet xD.

Zlatíčka už budu končit. Tak se zatím mějte.

Vaše Arisu

Není čas

11. května 2010 v 17:38 | Arisu-sama |  moje keci
Zlatíčka já nemám čas a myslím to vážně. Je to díky škole. Samé testy, projekty a kdo ví co ještě. No prostě děs. Já pak přídu domů a spím,učím se popřípadě dělám projekt a zase spím. Je to vážně hrůza. Dneska musím dodělat projekt na zemák a sem totálně grogy. Každopádně blog nepozastavuji nebo tak...jen oznamuju že toho tady moc nepřibude asi do konce června. Tím myslím hlavně povídky. Mrzí mě to, ale prostě to tak je. Zatím se mějte.
Arisu
sleep

Dess, Narozeniny a oslava

8. května 2010 v 4:13 | Arisu-sama
Violet
Zlatíčka před 4 hodinami, tedy přesně o půlnoci, jsem se narodila a právě teď oslavuju 16-té narozeniny. Sakra já stárnu tak rychle *histerčí* xDD
Hlavně si nemyslete že právě teď mám oslavu...to ne...jen sem prostě vzhůru. Páč maťulík....tedy v překladu máma XD mě vzala po škole na oběd a nechala mě si pak i vybret jště nějaký dárek, k těm co sem od ní už dostala, a tak sem si vybrala strašně roztomilej hrneček. Ale teď o něčem jiném.
Když sem přišla domů tak sem padla do postele a natebook se mnou. Tak sem si tak brouzdala po netu a stahovala písničky jenže aniž bych věděla jak sem usnul a probudila v půl třetí ráno. Dobré ne? xD
Sleep

Mám nový dess. To jste si taky určitě všimli. Doufám že se vám líbí protože mě vážně moc

No a ohledně té oslavy. Jedu to oslavit k tetě. Mohla bych to salvit doma to ano, ale vzhledem k tomu že v místě kde bydlí teta se strejdou žije i víc mích příbuzních, sem se rozhlodla to oslavit tam. Navíc je poblíž (v Neveklově) pouť a má tam přijet i můj táta. Tak bylo rozhodnuto takto.

Hm...a jinak...ohlásila sem narozeniny docela pozdě co? xDD Já si pořád říkala ,, Ještě máš čas." No a jak to dopadlo xD no co se dá dělat. ZLatíčka nechci toho moc. Stačí třeba malý diplomek. I když povídkou by taky nepohrdla *nevinný pohled*
No prostě jak chcete :) Já se vrátím až v neděli kolem 5. Zatím pp a mějtě se fanfárově. Vaše Arisu.

(No a tohle je ten hrneček)
Čertovský hrneček

Prostě sem si nemohla pomoct

3. května 2010 v 1:47 | Arisu-sama |  moje keci
Našla sem obrázek a prostě se mi tak strašně líbil že sem s ním musela udělat dess. Hrozně se mi líbí. Doufám že vám taky. Mám sice v záloze i jiné ale prostě s tímhle sem neodolala xD
Tak...to je taková kraťoučká zpráva a teď jdu konečně hajat. Zítra frčím do školy. Jak jinak xD

15 kapitola - Smrt nebo ne

2. května 2010 v 17:07 | Arisu-sama |  Upíří romance
No a máme tu další dílek...Je tam hoooooooodně chyb a měla bych je určitě opravit ale něco vám povím...vážně ale opravdu vážně sem dneska líná takže se prostě válím v posteli a užívám si neděli než naklušu zase zítra do školy. Snad se vám i přes ty chyby bude díl líbyt. Zatím se mějte.