15 kapitola - Smrt nebo ne

2. května 2010 v 17:07 | Arisu-sama |  Upíří romance
No a máme tu další dílek...Je tam hoooooooodně chyb a měla bych je určitě opravit ale něco vám povím...vážně ale opravdu vážně sem dneska líná takže se prostě válím v posteli a užívám si neděli než naklušu zase zítra do školy. Snad se vám i přes ty chyby bude díl líbyt. Zatím se mějte.********
Ještě chvíli strávil Adonis a Zachariel na balkoně. Pak se ale Zach přitiskl k jeho hrudníku a ústa přesunul k jeho uchu.
" Chci tě...strašně moc." Zašeptal toužebně a ještě víc se k němu natiskl. Musel přiznat že i když tohle dělal kvůli pomstě tak sex s Adonisem byl skvělí. Ještě víc se natiskl na jeho pevné tělo. Adonis se zasmál. Jednou rukou sklouzl dolů na Zachův zadek a přejel po něm. Ten jakoby slastně přivřel oči. Vlastně se mu to líbilo ale to co přijde potom bude daleko lepší. Pomsta bude sladká. Spokojeně se usmál. Pak vzal Adonise za druhou ruku.
" Nepoůjdeme někam...no...kde je to o mnoho příjemnější?" Zavrněl sladce a ještě víc se k němu přistiskl. Když už se chystá pomstít proč si to neužít se vší parádou. Adonis nic netušíce souhlasil a vedl ho k sobě do pokoje. Občas se cestou zastavili aby se mohli políbit a trochu se poškádlit. Jen co došli do jeho pokoje, schodil Zachariel Adonise do křesla a obročmo si na něj sedl. Ten ho jen spokojeně sledoval. Tohle si nechal líbit.
Zachariel zatím oždiboval jeho krk, kladl na něj polivky, hladil ho po těle. Hodlald ho vzrušit na největší míru. Natáhl se a vzal sametovou stuhu.
" Co si to užít ještě víc?" Olízl mu ucho a pak se do něj lehce zakousl. Oči mu ovázal stuhou. Adonis na chvíli stuhl, ale pak se nechal. Teď bylo všechno co Zach dělal ještě intenzivnější. Spokojeně zamručel.Poté mu Zachariel svlékl tričko. Hned mu ruce svázal k sobě a pak ho připoustal ke kešlu pevným řetezem. Stejným jako se přivazovali upíři ke kůlu aby nemohli uprchnout když je mají upálit.
" Zachu...co má tohle znamenat?" Zeptal se neklidně. Dočkal se však čelo.
" Neboj se. Jen nechci aby si se cukal, když ti chci dát kousek ráje." Dýchl mu na krk a jemně ho do něj kousl. Chtěl mu dát pocit slasti a pak zatnout drápky. Adonis mezitím zasténal. Nechal se hladit, líbat a laskat. Cokoli co Zachariel udělal přijal a jeho vzrušení rostlo. Jenže všechno krásné jednou skončí a přesně teď byl ten čas. Zachariel se odtáhl a spokojeně si ho prohlížel. Jak byl bezmozný.
" Hm...si tak nádherný takhle svázaný, bezmocný a jenom v mé moci. Mimochodem...je úžasné mít někoho v hrsti." Řekl z ničeho nic Zachariel a přejel prstem po jeho tváři. Jeho hlas už nebyl plný touhy a chtíče. Naopak byl chladný. Postrádal jakýkoli cit. Adonis se zatřásl. Tohle se mu přestávalo líbit.
" Zachu o co jde?" Ptal se hned.
" Ach lásko ty se ptáš o co jde? Já ti to milerád povím." Zavrněl mu do ucha tím toužebným hlasem. Pak se jen napřímil a uhodil Adonise do tváře." Říká ti něco rodina Legrand?" Zeptal se pak tiše a Adonis sebou škubl.
" Podle tvé reakce soudím že ano. Povraždil si je všechny a přes to si na jednoho zapoměl. Na mě. Na mě jediného si zapoměl a vyvraždil celou mou rodinu. Měl ses ujistit že jsou mrtví všichni můj milí. Jinak by to neskončilo takhle." Obcházel kolem něj a jen ho sledovl. Jak otáčí hlavu za směrem jeho hlasu a snaží se dostat z pout. Podíval se na hodinky a spokojeně se usmál Za chvíli vyjde slunce, Adonis se uškvaří a on bude poslouchat jeho křik za dveřmi. Ať ho třeba zabijou ostatní ale on bude mít svou pomstu. Sklonil se a naposledy políbil Adonise na rty. Cítil zvláštní tlak v hrudníku ale ihnoroval ho.
" Zbohem Adonisi." Rozhrnul závesi aby mohlo sluníčko přijít. Ještě se na Adonise podíval a pak prostě odešel ven za dveře. Tam se opřel o stěnu a čekal. Mělo to přijít každou chvíli. Každou chvíli mělo vyjít slunce a Adonise sežehnout na prach. Konečně bude mít svou pomstu tak tvrdě získanou. Konečně se pomstí za smrt sví rodiny. Za jejich utrpení, které prožívali. Díky tomu zatracenému bastardovi prolhanému, prohnilému, krutému, nádhernému, pomilování hodnému....cože? Kristě ježíši na co to myslíš Zacharieli. On není nádherný... Snažil se si namluvit Zach ale nějak to nefungovalo...To je pravda je přímo božský...Ozval se další hlas v jeho hlavě. To zřejmě byla část jeho zmagořeného srdce. Přišlo mu dost schizofrení hádat se sám se sebou. Sakra proč já nad nečím takovým vůbec přemýšlím. Je to nesnesitelnej chlap, s příšerným charakterem a dokonalím zadkem....SAKRA DOST!! Za chvíli se usmaží pod sluncem jako mravenec a ty tady řešíš jak má hezký pozadí. Vzpamatuj se! Křičel v duchu sám na sebe a najednou se nemohl sám v sobě vyznat. Neměl ani ponětí proč tady tak šílel. Ten chlap měl za chvíli umřít. Leda že by....ne to je blbost. Nemiluju ho ani za nic. Celou tu dobu šlo o pomstu. Když mě hladil, líbal, a já mu to oplácel. Byla to jen přetvářka. Nic to se mnou nedělalo když mi Adonis říkal že mě miluje. Ne ne ne NE! Nidky se mi to nelíbilo. Hnusil se mi. Ano přesně tak. Za žadnou cenu na světě ho....Jenže práve v tu dobu zastavil. Uhodilo ho to jako šíp i když to bylo zřejmé už předtím. Přemlouvání bylo k ničemu. Zachariel si najednou plnou silou uvědomil že ho miluje. Že už nechce bít bez něj. Že miluju toho zatracenýho bastarda, jak to předtím nazval.
" Krucinál." Praštil rukou do zdi a pak mu svitlo znovu. Východ slunce. Jestli si nemákne tak Adonis zemře.
" Do prdele práce já sem takovej vůl." Vrazi do pokoje. Světlo už se pomalu začínalo plazit po pokoji. Začl hledat klíč od zámku kterým zapečetil řetězi. Při tom klel a omlouval se Adonisovi, který sebou cukal. Světlo bylo čím dál blíž křešlu. Zachariel po chvíli klíč konečně našel. Odemkl je a nesnažil se s rozvazováním rukou. Prostě Adonise popadl a vydal se pryč. Tiše zasykl, když se paprsky dotkli jeho nohou. Přes bolest stejně přidal do kroku a rychle vyšel z pokoje. Zabouchl dveře a pak se spolu s Adonisem zhroutil na chodbě. Zachariel měl na lítkách spálené kalhoty i kúžy. Ovšem teď si toho nevšímal. Rychle strhl pásku z Adonisovích očí a rozvázal mu ruce. Hned potom chtěl rukama skontrolovat jestli není někde zraněný ale Adonis jeho ruce odstrčil a zvedl se ze země kde doposud leželi.
" Ty už na mě nikdy nesahej!" Zavrčel naštvaně.
" Ale já...já...omlouvám se já....ty si je zabil...chtěl jsem jenom...jenom pomstu...Prosím odpusť mi to. Já tě..." Nestihl číct co protože ho přerušil Adonos.
" Nech si voje výmluvi. Uznávám že máš právo na pomstu a vůbec nevím co tě vedlo k tomu mě nakonec zachránit, ale ode dneška s tebou už nechci nic mít." Zavrčel znovu Adonis a otočil se k odchodu. Zach se rychle zvedl a objal ho.
" Prosím. Chtěl jsem pomstu ale pak...já vím že to je pozdně, a-ale uvědomil jsem si že...že tě miluju." Drmolil Zachariel. Adonis ho popadl za ruce a sundal je ze sebe.
" Miluješ? A to sis uvědomil až když sem málem umřel? Tohle ti nežeru fakt ne. Takže ti radím nehraj si se mnou. Nevím proč to děláš ale jestli je to nějaký tvůj způsob jak mě zničit tak toho nech. Nepovede se ti to." Hodil po něm zuřivím pohledem. Pak už se nijak nezdržoval a odešel. Nechal tam Zacahriela a bylo mu jedno co bude dělat teď. Jediné co teď Adonis cítil byl smutek a zlost. Oboje díky jednomu člověku. Povzdechl si. Nidky nečekal že to skončí takhle. Našel prázdný pokoj a vešel do něj. Závěsi byli zatažené. Došel k posteli a lehl si do ní. Nemohl usnout. Zaprvé se obával že by se o to mohl Zachariel znovu pokusit a taky ho týrali myšlenky. Na konec ale stejně usnul. Spínek to byl však neklidný.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Angela Angela | 2. května 2010 v 18:20 | Reagovat

Hahaaaa a Nebudeš s ním, protože on bude s bráškou, víš, Zachoušku? hahaaa

2 NIckeY <3 NIckeY <3 | Web | 2. května 2010 v 19:00 | Reagovat

Pěkný příběh

3 Arya Arya | Web | 2. května 2010 v 19:39 | Reagovat

[1]:nie nie nakoniec bude so zachiiiim ziaden incest ;-)

4 Cassííík Cassííík | E-mail | Web | 2. května 2010 v 20:10 | Reagovat

Přesně radši bych umrzla :P

5 Cassííík Cassííík | E-mail | Web | 2. května 2010 v 20:17 | Reagovat

tak to byl dost zajímavý dílek :)ale stejnak už se těším na to až se tam vrátí Aaron :)

6 Arisu-sama Arisu-sama | Web | 2. května 2010 v 20:57 | Reagovat

[1]: Musím tě sklamat. Mám s nimi své plány ale incest tam bohužel nefiguruje...ale neboj...říkala sem si že sem fouknu jinou povídku s tímhle tématem. No uvidíme uvidíme :D  :D  :D

7 Tarja Tarja | 6. května 2010 v 19:50 | Reagovat

tak nech sa rozhodne! zabiť-nezabiť, kto sa v ňom má vyznať? :-D inak, super poviedka, len tak ďalej... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama