Červenec 2010

Jakpak se máte lidičky?

30. července 2010 v 9:59 | Arisu-sama |  Naruto
PŘEDNASTAVENO
Ahojky...doufám že si užíváte. Tohle je posledné komix co sem překládala a samozřejmě si nejsem jistá jeho dobrý překladem ale snad se bude přesto líbit. Zítra bych už se měla vrátit zpět takže se zatím mějte...vaše Airsu.

satan-devil.blog.cz

Konichiwa

28. července 2010 v 9:56 | Arisu-sama |  Naruto
PŘEDNASTAVENO
No a další komix...doufám že se máte dobře. Já nevím jak se mám ale v době kdy jsem to psala sem byla ospala xD Takže zatím...vaše Airsu.

satan-devil.blog.cz

Nazdárek

26. července 2010 v 20:07 | Arisu-sama |  moje keci
Zase sem se dostala k internet...vedle mě seděl seme ale jaksi sem řekla něco co sem neměla a ona se urazila. No každopádně to nebudu rozebírat. Přecejenom je to moje a její věc.

Jinak se mám celkem ucházejícně i když ty děti každého věku už mě štvou. Dneska mi všichn přáli k svátku a můj milovaný děda mě vzbudil už v 8 ránu...jak nekřesťanská doba T_T ale co se dá dělat. Dneska bude můj otec a dva další chlapy tan tancovat kankám xDDD to bude mazec.
No a pak budou prej ještě dostihy a nakonci poběží všichni tatínkové proti koni XDD samozřejmě vsázím na koně protože pochybuju že ho některý z chlapů předeběhne.

No...já už zase pádím tak Pa...a neubližte si. 
Vaše Arisu

Ahojky

25. července 2010 v 9:54 | Arisu-sama |  Naruto
PŘEDNASTAVENO
Další komix jak sem slíbila....zase s mím překladem i když se určitě našel někdo u koho jste to viděli.
satan-devil.blog.cz

Naruto komix

22. července 2010 v 9:00 | Arisu-sama |  Naruto
Čauky lidičky...tenhle článek je přednastavený. Já zřejmě ještě hniju tam na tom zapadákově pokud sem teda už neumřela xD tak se mejte hezky. Vaši Arisu.

PS: Tenle komix sem překládala sama tak nwm jestli je to přeložené správně. Jinak mě to dost pobavilo a čekají vás ještě 3 :)

satan-devil.blog.cz

Ahooooooj

21. července 2010 v 22:11 | Arisu-sama |  moje keci
Čauky lidi...ještě žiju a docela to jde...se semem máme skříňku která je plná jídla a tím se živíme xD jinak sme dneska rýžovali zlato a stříbro...bohužel falešné xD a dostávali jsme za to dolary...samozřejmě taky falešné. Teď mě pěkně bolí záda. Za mnou se teď hraje ruleta a o kousek dál pokr. Taky za ty falešný prachy. No jinak...moje nevlastní ségra teď pořád zpívá Denaturááááál a nás se semem by zajímalo od kud to je xDD no máme o zábavu postaráno ale občas je to nuda...no spíš pořád ale tak co se dá dělat. Mám tu semeho tak je to fajn. Na zítra tady máte přednastavený článek tak se těště...je to naruto komix a pak jich příde ještě několik. Snad se bude líbyt. Tak se zase mějte.
Vaše milující Arisu.

Bye Bye...See you later

17. července 2010 v 1:58 | Arisu-sama |  moje keci
satan-devil.blog.cz

Zlatíčka je to tu.
Už několikrát jsem zmiňovala že odjedu na 14 dní pryč a už je to tu.
Bude tam můj otec, jeho žena i nevlastní ségra (to se ještě dá přežít) a hrooooomada dalších dětí (Zastřelte mě prosím). Jediný kdo mi tam bude asi oporou je můj milovaný seme, který jede se mnou. Dá se to považovat za takový tábor a samozřejmě tam není net.

Chtěla sem vám napsat nějakou jednorázovku ale nestihla sem to. Moc se za to omlouvám. No každopádně si Notebook beru sebou a pokusím se něco napsat.
Tímto se také omlouvám Arye. Slíbila sem jí že si dnes přeště svou povídku na přaní ale bohužel sem to nestihla. Snad mě za to nezabije. Možná ještě přednastavím zítra nějaké články ale nwm jak to stihnu když právě zítra odjíždím. Mno...mějte se tu beze mně mooooc hetzky, užijte si sluníčka a nezlobte moc xDD já se budu snažit nezabít ty děti tam ale seme mě kdyžtak skrotí...nooo i když ta na tom bude asi stejně XDD Sice sme v podstatě taky děti (my říkáme už mladiství xD) ale tak ty malý ječící ďáblíky by vážně člověk nejraději očas zabil. Mno nic...dost keců.
Loučím se s vámi na celých 14 dlouhých dní.
Vaše Arisu.
Goodbye

Povídky na přání

12. července 2010 v 13:15 | Arisu-sama |  Povídky na přání
Ano je to tak. Moje fantazie je zřejmě někde na prázdninách až na hawaii a rozhodla se mi ani nezavolat nebno poslat pohled takže sem v koncích ačkoli se snažím něco vymyslet. Zase koukám na další anime a ne Shugo Chara už to není. Tohle je zase něco jiného xD no jo no je to tak. Sem děsná ale teď zpět k povídkám na přání.

16 kapitola - Usmíření

11. července 2010 v 16:58 | Arisu-sama |  Upíří romance
Tak jo...konečně je to tu. Upozorňuju že sem to po sobě vůbec ale vůbec nečetla takže tam bude chyb jak nas....eh....jak hub po dešti XD Mno...doufám že se vám to bude líbit. Je to +18 ale vy si to stejně přečtěte to za 1 a za 2 mě taky není 18 takže je to fuk ale jestli budete mít nějakou újmu tak já za to nemůžu. Já vás varovala. To je asi tak vše. Užijte si to. Vaše Arisu.


Výkec a písnička od Puddle Of Mudd - Psycho

10. července 2010 v 15:10 | Arisu |  moje keci
No...na tuhle písničku sem narazila čistou náhodou ale prostě se mi děsně zalíbila. Doufám že vám se bude líbit taky.

Jinak mám na svém anime seznamu další anime. Dlouho sem se mu vyhýbala a docela si říkám jaký sem byla blb. Je to sice takový...no možná moc dětský ale co. Mě se líbí {Přiznej si to. Tobě se líbí tek kluk tam.}  No dobře, dobře přiznávám. Zamilovala sem se do jednoho kluka co tam je. Jinak anime se jmenuje Shugo Chara a ten kluk je Ikuto Tsukiyomi. Zatím sem a anime spokojená. Viděla sem 20 dílů a dobré.
Ikuto
Ikuto

Takže...ten obrázek co je v levo to je Ikuto když je v normálu a ta malá postavička s ouškami vedle něj je Yoru. Jeho druhé já dá se říct...Když se s ním spojí tak vypadá tak jako v obrázku na pravo. Ikuto hraje na housle a je v tom sakra dobrej. Jinak tohle není žádný sounen ai ani nic podobnýho. Prostě normální anime. I když to určitě všem došlo když sem napsala že je to takové dětské.


No a poslední z mích keců. Další díl k Upíří romanci bude buď dneska večer nebo zítra takže se můžete těšit. Můžu vám říct že nikdo se tam zabíjet nebude takže můžete být v klidu. Mno a taky se hodlám zase na chvíli vrhnout na Aarona takže se můžete příště těšit i na to. Hodlám to nějak prodloužit. Taky se pokouším napsat novou povídku ale nwm mno. Taky sem si říkala že skusím povídky na přání protože mě vážně opouští fantazie a nevím na co psát.

Mno...to je asi všechno co sem měla na srdci takže se mějte. Vaše Arisu.