Srpen 2010

KiRa

30. srpna 2010 v 7:19 | Arisu-sama |  Pro/Od
Táááákže...mám nové SB. Přála si na diplom Deidaru tak snad se jí to bude líbit. Její blog naleznete TADY ... a najdete tam Naruto věci.

Diplomy jsou pod perexem.


Už zase nový dess a další zprávičky

25. srpna 2010 v 23:24 | Arisu-chan |  moje keci
satan-devil.blog.cz
Tak jak jste si určitě všimli, mám zase nový den a je naprosto dokonalý. Děkuji za něj komu jinému než Faith. Ten dess je dokonalý a mě se děsně líbí. Seme je prostě skvělý protože mi udělala i ikonku a avatar co je tu u článku. Vlastně udělala úplně všechno a ještě mi to nastavila...prostě dokonalá *___* 
Hrozně jí za to děkuji. 

A teď dál. Co se týče Upíří romance tak vám musím říct že na tom dělám ale sou prázdniny a já si raději užívám volna. Doufám že se na mě nezlobíte. Další kapitola bude...nevím kdy. Taky tu mám ty povídky na přání takže musím dodělat ještě ty. Omlouvám se tak Aloze a Faith že mi to tak trvá. Snažím se opravdu. Doufám že ještě vydržíte. 

To je asi vše tak se mějte. Mám vás všechny moc a moc ráda. Zatím pa. 
Vaše Arisu-chan

Romantické ráno

18. srpna 2010 v 23:27 | Arisu-sama |  Jednorázovky
Tak...upíři to nejsou ale snad se vám to přes to bude líbit. Je tam určitě hooooooodně chyb a já se za ně omlouvám. Jinak tohle je pro Faith protože to ona mě dokopala k tomu to dopsat a taky proto že jí mám prostě moc moc ráda. 
Jo a abych nezapoměla...je to shounen ai a vlastně i trochu yaoi.

Au revoir mon ami

12. srpna 2010 v 4:54 | Arisu-chan
avatar
No....nevím jestli je to dobře ale snad mi to kdyžtak francouzi odpustí. Loučím se s vámi proto že jedu na chvíli pryč. Přesněji...dneska v 1 odpoledne odjíždím a vracím se až v neděli. Moc se těším protože jedu se semem i když se mi trochu nepozdává její ďábelský úšklebek xD Budeme spát ve stanu a jestli to bude jako v Hedecku tak se k sobě budeme tulit. Tam sme sice spali v domě ale na jednom gauči.(Byl rozkládácí prosím vás.) Prostě mě seme vždycky zatáhl k sobě. Ne že bych se zlobila. Naopak sem ráda. To víte...sem uke a pokud je sememu zima...prostě ho musím zahřát xD ne dobře dost o UKE a SEME páru. Já jen že se na ten festival fakt těším. 
Jo a je to Open Air Festival v Trutnově tak třeba tam jede i někdo z vás. Doufám že nám vyjde počasí a já se pořád bojím že mi něco chybí. No snad ne xD tak...to je asi vše. Doufám že se za tu dobu budete mít hezky. Mám vás ráda.
Vaše Arisu-chan

Řetězák

11. srpna 2010 v 18:46 | Arisu-sama |  O mě
Tak jo....doufám že se pobavíte ale nejsem zrovna moc vtipná. Prostě si to užijte xD

Tsuruga Ren

10. srpna 2010 v 5:46 | Arisu-sama
Onegai, Onegai....pořiďte mi někdo toho chlapa domů. Já ho prostě musím mít. No řekněte sami...není dokonalej? No dobře někomu se asi líbit nebude ale pro mě je to zrovna teď číslo 1. 
Je to kruté vůči ostatním mým miláčkům ale já si prostě...nemůžu pomoct. Jen mě sere že Anime je tak krátký a manga i když dlouhá a i v AJ je pro mě tabu páč AJ není zrovna moje silná stránka *Stydí se.* Kyáááááá tohle není fééér....a Rena chci domů fakt že jo. Přiznávám že sem to dokoukala teprve před chvíli ale mangu...teda jen první 2 díly sem četla už dřív. 
Ren

To co nesmí zůstat skryto

7. srpna 2010 v 2:59 | Arisu-sama |  O mě
satan-devil.blog.cz
Tenhle článek je věnovaný jen a jen Faith. Právě před chvíli sem dočetla její článek na téma anime a dohnalo mě to k pláči. Ne nebyl hrozný ani nic podobného. Naopak byl úžasný. Donutil mě si vzpomenout na to jak jsem začínala s anime a jak jsem vlastně Faith poznala. Na naši první velkou hádku a strach z toho že tě ztratím. Taky na štěstí když jsem se opět usmířili. S tebou jsem zažila snad nejvíc svích zážitků. S tebou si rozumím a můžu před tebou brečet aniž bych si připadala divně. Je mi dobře když jsi u mě. Miluji tu naši perverznost. Možná to zní že jsem zamilovaná a ona to vlastně pravda je ale je to jiný druh lásky. Tohle je kamarádská láska. Ano přiznávám že to zní dost blbě ale je to tak. Omlouvám se že si tu vylévám srdíčko ale jak napovídá titulek je to něco co chci a musím říct. Je mi líto všech mích chyb které jsem udělala a které ublížili Faith. Proto říkám promiň. Promiň mi to všechno. Nechci tě ztratit protože jsi osoba na které mi moc záleží i když to tak někdy asi nevypadá. Jsi úžasná a já si nemohla v životě přát lepší kamarádku. Ať v životě potkám třeba miliony lidí ale...i když se třeba za několik let už neuvidíme, což se doufám nestane. Stejně si tě budu pamatovat. Jako svou nejlepší kamarádku. Jako někoho kdo mi změnil život a jsem mu za to moc vděčná. Jsem dost šílená a jsem ráda že jsi mě ještě neposlala někam do pryč. Jsem ráda že jsi můj seme, moje kamarádka, moje...prostě tě mám ráda. Jsi skvělá osoba na kterou se nezapomíná a kterou člověk prostě musí mít rád protože jsi úžasná. To co děláš i jak pořád tvrdíš jaký si narcis. No a co? Máš proč být taková...protože jsi dokonalá. Mám tě ráda takovou jaká jsi a i když si možná občas lezeme na nervy, jsem moc ráda že se to vždy zpraví. 
Proto ještě jednou arigato a taky gomenasai Faithie-chan.
To je vše co jsem chtěla.
Arisu

The world is just illusion trying to change you...

5. srpna 2010 v 23:34 | Faithie-chan^^
Parazituji na cizím blogu ... O___o Ne pouze žádám jistou slečnu jménem Aloha-Luna abysatan-devil.blog.czsenehněvala na Arisu-chan ale na mě ... já ho zahlédla na jejím designu a ... gomene ale hned mě napadlo jak bych to s ním provedla a..ve své podstatě jsem jí ho vnutila ... gomene again .. T___T
Jinak nastovování nebylo jednoduché a dle mého názoru to vypadá... přiměřeně ucházejcně.. jednoduše řečeno to není taková hrůza.. xD
Jinak mi při nastavování malinko zešílel internet...houby zešílel prostě se seknul.. a povedlo se mi tak vymazat celé menu takže jsem ho musela jen z paměti dělat znovu ... nepomatuji si všechna Affs... vlastně jen Aryu xD .. ale nějak jsem to dala do hromady... pokud chybíte mezi affs neváhejte se ozvat a budete okamžitě doplněni a já se vám budu stokrát omlouvat... ^^
Baka Faith-chan

Nový dess

5. srpna 2010 v 23:21 | Arisu-sama |  moje keci
Hrozně moc za tenhle přenádherný dess děkuji sememu Faith. Je moc nádherný a já se omlouvám za to jaká sem. Asi mě teď nesnášíš. Je mi to líto. Vážně se omlouvám ale asi s tím nic nenadělám.

Támto se taky omlouvám Aloha-Luně za to že je tu použit  stejný obrázek jako má na dessu ona. Ještě ke všemu když sem ho dělala já. Jestli to bude nějak moc vadit tak prosím napiš a já dess změním.

No to je asi vše co sem chtěla tak se zatím mějte. 
Vaše Arisu

Hetalia

4. srpna 2010 v 14:17 | Arisu-sama |  Hetalia
Takže....včera sem nekoukala jen na Pocky reklami ale i na Hetalii a prostě na všechno možný ale zpět k tomu hlavnímu. Našla sem pár videa co se mi líbili. Nebo prostě...nebyli špatný a tak sem se rozhodla sem nějaké dát. Asi už jste je možná viděli ale kdyžtak se prostě podíváte znovu xDD Jinak tyhle videa věnuju svému nejmilovanějšímu sememu Faithie. Protože jí mám moc ráda.

Pocky Commercial

4. srpna 2010 v 4:16 | Arisu-sama |  Music and videos
Na tohle sem na YouTube koukala už dřív ale teď sem si na to nějak vzpoměla a prostě sem se začala koukat. Některý sou celkem...no praštěný ale jiný se mi líbý. Proto sem se rozhodla že vám sem nějaký dám a upozorňuju že já pak na Pocky měla děsnou chuť xDD Bohužel u něktrých je zrušené vkládání ale snad se vám tyhle budou taky líbit.

17 Kapitola - Vrátit se zpět

3. srpna 2010 v 19:39 | Arisu-sama |  Upíří romance
Iruko tenhle díl je zvlášť pro tebe. Myslím totiž že budeš velmi spokojená. Nebo v tom aspoň doufám.
Jinak si ho samozřejmě užijte i vy ostatní kteří to čtete. Jestli se vůbec ještě někdo najde.

Shizaya - Pro Aryu

3. srpna 2010 v 19:33 | Arisu-sama |  Povídky na přání
Tak...tohle je první povídka na přání a je pro Aryu. Doufám že se jí bude líbít.
Pár je Shizuo a Izaya z anime Durarara. Viděla sem jen jeden díl abych tuhle povídku mohla napsat ale možná se na něj i podívám na celé. Uvidíme.