Září 2010

Ich hasse die Praxis

21. září 2010 v 7:56 | Arisu-sama |  moje keci
Nenávidím praxy...pafkt že ne...sice máme od 9 *proto je ještě doma* ale sme tam až do půl 6 do večera....no jako chápete to?! By člověk vraždil. Navíc máme nějakou úplně divnou a hlavně hroznou "paní mistrovou" tak jí musíme prosím pěkně říkat....nejraději bych jí vrazila nůžky do oka...my sice ještě žádný nepoužíváme (aha už vím proč...aby sme jí nemohli zabodnout xD.) ale má smůlu já mám svoje BWAHAHAHA!! No...řeknu vám že sem sice ještě neodešla ale jen co si představím tu dobu tam tak už sem unavená...včera sme myli hlavu si navzájem a pak dělali pěšinky a já od toho speciálního umyvadla mám pekně otlačene krk...to tak bolí když se toho dotknete. No nic...nebudu si tu stěžovat...jediné co mě uklidňuje je semeho památník do kterého sem se konečně odhodlala něco nakreslit...doufám že se to bude líbít a ona mě nezabije xDD
deviantart.com

Nový dess

17. září 2010 v 21:16 | Arisu-sama |  moje keci
...
Cha cháááá už zase xDD Ano sem hrozná...ale prostě je to tak. Za tento dess samozřejmě děkuji svému milovanému sememu Faith. Moc se mi líbí a prostě se jí moc moc povedl. Z povídkami to vypadá trošku špatně ale vězte že se snažím. Doufám že na mě nezanevřete. Tuhle sme měli s Angelou menší rozhovor ohledně psaní a bouchaní hlavou do stolu *ona ví xD* 
Arye a Faith se chci omluvit protože sem přišla s nápadem a zatím skutek utek. Gomenasai...kaju se.  Až dodělám aspoň jednu povídku na přání tak se do toho skusím pustit...tak přísahám. To je asi tak všechno co sem chtěla. 
Mějte se krásně. 
Vaše trhlá Arisu

Skillet - Monster

10. září 2010 v 13:06 | Arisu-sama |  Music and videos
Tak...tuhle sem přišla s takovou...no ploužákovou písničkou nebo jak to nazvat ale dneska taková rozhodně nebude. Tuhle skupinu sem si docela dost oblíbila. Teda jejich písničky xD ale to je samozřejmí. Tuhle písničku mám asi nejradši a tak sem se rozhodla se o ní s vámi konečně taky podělit. 

Nemocná

6. září 2010 v 15:41 | Arisu-chan |  O mě
ICONATOR Ano je to tak. Sem marod a jako takovej doufám že moje mysl nebude zatemněna a já konečně něco napíšu. Protože jinak mě asi ukamenujete. Stejně pochybuju že kromě asi tří lidí tu upíří romanci někdo čte. Nebo spíš...že vůbec něco moje čte. Neztěžuji si. Jsem ráda že se to někomu líbí ale občas by se hodilo víc komentů. Jenže ty čekat nemůžu a ani nečekám. Sem ráda za to co mám.(Asi na mě tou nemocí vlezla i depka.) No já raději mlčím. Sem prostě nemocná. Mám chřipku a vyfásla sem šestery léky z toho jedny antibiotika. Doufám že to přežiju a něco napíšu . Budu totiž doma týden. Zrovna sem brouzdala na DA a našla nějaké obrázky takže spokojenost. Taky...aniž bych věděla proč sem skoukla celou první řadu Futurami. Asi už mi vážně hrabě ale co. Nudím se. Tenhle týden jsem měla mýt na škole praxi. Byla sem zvědavá ale tak aspoň si poležím doma xDD mějte se fajn a hlavně ne nemocně jako já. 
Váš marod...Arisu-chan

google

Richard Marx - Right Here Waiting

2. září 2010 v 6:43 | Arisu-sama |  Music and videos
Tahle písnička mám pocit že teď úplně přesně vystihuje jak se cítím. Pro mě teď skončil starý život a nový mi začal tím že du do prváku ale přes to tu mám něco ze starého života a je to ta nejcenější věc co sem mohla dostat. Moje nejdražší, nejlepší kamarádka a taky seme Faith. Sem moc moc vděčná za to že jí mám. Dokáže mě rozesmát když brečím a dokážu se sní smát dlouhé a dlouhé hodiny. Kdo si pamatuje ten minulý článek už ví jak na tom jsem. Takže to tu dál rozepisovat nebudu a tak si prostě poslechněte písničku.

Kdyby se to někomu nezobrazilo tak to najdete TADY