Říjen 2010

Omedetou Angela-san!

27. října 2010 v 14:54 | Arisu-sama |  Pro/Od
Omlouvám se Angele že pro ní nemám žádnou povídku k narozeninám a tak jí chci poblahopřát alespoň takhle. 
Takže Angela-san....přeju ti všechno nej nej nej...hodně skvělých nápadů, dobré známky, pevné nervy a....ať se ti vyplní vše co si jen přeješ. Doufám že si své narozeniny užiješ jak nejlíp to půjde a budeš mít jen veselou náladu. Otanjou-bi Omedetou Gozaimasu! 

Tvoje bláznivé SB...Arisu-sama

PS: Pokusím se ti něco napsat ale nevím jak to vyjde a pokud by ti to nevadilo byla by to originálka. Omlouvám se za tohle. Vím...jsem hrozný tvor. 

Koooonichiwaaaa ^^

26. října 2010 v 20:37 | Arisu-sama |  Seznam anime
Konichiwa mina
Minule jsem vám psala o Hakuouki ale to nebylo jediné anime co sem teď viděla takže je na čase říct o dalších. Celkem jsem jich viděla...eto....no to se spočítá až je sem napíšu xDD takže pokračujte pod perex hai? 

Nový dess

24. října 2010 v 20:35 | Arisu-sama |  moje keci
satan-devil.blog.cz
Tak...po dlouhé době sem změnila dess. Tentokrát jsem ho dělala já sama tak doufám že se vám alespoň trochu líbí. Sice není tak hezký jako ty od Faith, ale já sem s ním spokojená. Je to z anime o kterém jsem vám předtím psala. Hakuouki a ten fialovlasý nádherný mladík je Saitou Hajime *__* 
Je hned na druhém místě. První je Kazama Chikage, ale já měla chuť si udělat dess se Saitouem. 

Jinak se chci moc omluvit že nic nepřidávám ohledně povídek ale prostě není nálada něco psát. Vím že to není dobré a že sem vlastně skoro nikdo nechodí ale bohužel je to tak. Mám teď rozepsanou jednu jednorázovku tak se jí pokusím dnes dopsat. Uvidíme jak to dopadne.

Ohledně té rozbité flashky...pořád je rozbytá a asi bude nadále.

To je vše co jsem chtěla.  Mějte se krásně...
Vaše Arisu-sama

The Owl

20. října 2010 v 2:11 | Arisu-sama |  Music and videos
Upříme...pokud se chcete pobavit nad krutým osudek malinké růžové sovičky tak si to puste xD tohle vám určitě zlepší náladu. Chudák sovička ale nás to pobaví a to je hlavní....tohle je bezeslov ale pobavíte se taky. Já si hned vzpoměla na ty modrý ptáčky na těch drátech co jim tam přiletěl ten velkej pták xDD (Nemysli na úchylárny Faith xD)
No prostě sovička je úžasná takže sem vám sem dala nějaké její videa co najdete pod perexem.

Hakuouki

19. října 2010 v 18:11 | Arisu-sama |  Hakuouki
Tohle anime vám stojí za to pokud si chcete užít hromadu bishíků ohánějící se katanami a někteří se měnící na démoni. Děj jako takový asi jen tak někoho nezaujme ale mě se to upřímě líbilo. (Uznává že ti bishíci měli asi hlavní roli.) 

Smutná dívka

10. října 2010 v 13:00 | Arisu-sama |  Jednorázovky
Tohle je ta druhá povídka co jsem slibovala. Ta vlasně na HP není ale byla na blogu kde sem na HP psala xD.
Vyskytuje se tam upír a je to takové. Nevím jak to popsat. Prostě je to divné  a mě se to zase nelíbí xD no tak snad si to přes to užijete. 


Nitky Života

10. října 2010 v 12:36 | Arisu-sama |  Jednorázovky
Vzpoměla sem si na svůj starý blog a na povídky co sem tam psala. Byli na Harryho Pottera a já z toho mám uložené dvě povídky. Dneska sem je našla a tak vám je sem dám...byli na jiné flashce takže tyhle byli v pohodě. Takhle ta je na pár Draco Malfoy a AUTP. Je dost smutná a mě se nelíbí. Je blbě napsaná ale tak někomu se snad líbit bude. 
Vaše Arisu


Problém

3. října 2010 v 21:42 | Arisu-sama
Konichiwa. Tak sem tu s menším oznámením. No vlasntě spíš z větším. Nastal totiž obrovský problém. Porouchala se mi fleshka. To by asi nebylo pro vás tak hrozné ale de o to že já tam měla povídky T____T úplně všechny co sem měla rozepsané. Měla sem dokonce první a půlku druhého dílu nové povídky a půlku dalšího dílu k upíří romanci a i jiné povídky. Hlavně jednu jednorázovku která byla dost dlouhá...seme to ví protože jí četl a dokopával mě k tomu abych jí dopsala. Asi si dovedete představit jak mě to naštvalo protože je docela práce to sepsat...ano vy si řeknete...vždyť to nic není něco napsat ale kdo píše jako já ví co to znamená. Prostě...teď nevím co dělat...Dílek k upíří romanci budu psát znova a možná to bude i lepší protože s tamtím sem nebyla moc spokojená. Ohledně té nové povídky co sem měla připravenou tak na tu se asi vybodnu a pokusím se vymyslet jinou protože psát začátek znovu? Na to už nemám. Možná dýl ale teď ne. Omlouvám se za tohle...už tak se mnou máte dost trpělivost. Ještě se pokusím zeptat jestli jí půjde opravit. Doufám že jo protože jinak by mě vážně už asi kleplo. To je vše co sem chtěla.
Mějte se hezky a nezlobte se.
Vaše smutná a naštvaná Ari-chan