Listopad 2010

Jak zas jednou Feli otravoval Německo

26. listopadu 2010 v 17:37 | Arisu-sama |  Jednorázovky
Táááák...slíbila sem vám že sem dám povídku na Hetalii. Přiznávám že to sem házím trochu pozdě ale snad se vám to i tak bude líbit.
Tahle povídka je pro mou nejlepší kamarádku a semeho Faith. Doufám že se jí bude líbit a nějak jsem jí nezklamala. No...to je asi vše takže...užijte si to. 

Vysvětlení

25. listopadu 2010 v 16:40 | Arisu-sama |  moje keci
Jak jste podle článku poznali...jsem zpět. Určitě je vám trošku divné jak jsem mohla jet na chatu když bych měla být ve škole. Vlastně mě k tomu upozornil komentář někoho kdo se podepsal: Já a zase jenom já. 
Napsal přesně tohle: A co škola tam nechodíš?? Já myslim že by si tam měla chodit. Ale je to jenom tvoje věc. 

No...chtěla bych se k tomu vyjádřit. Drahý neznámí...máš pravdu že je to moje věc. Já nejsem povinna na internetu rozhlašovat proč jedu na chatu ani z jakého důvodu sem nebyla ve škole. Internet je skvělá věc a sem ráda že alespoň někdo čte moje články a oznámení. Nebo spíš že k nim napíše komentář ale to ještě neznamená že vám sem budu psát úplně všechno. Mám totiž právo na nějaké to soukromí, ale pokud vás tak strašně zajímá proč sem nebyla ve škole a místo toho sem navštívila babičku s dědou na chatě, velmi ráda vám to vysvětlím.

Od září jsme začala chodit na kadeřnickou školu. To už ví ti kteří navštěvují můj blog déle. I když je jich dost málo. No ale zpět k problému. Ve škole to šlo ze začátku hladce ale pak se vyskytli jisté potíže. Zaprvé se mi začali dost sušit ruce a za druhé jsem dostala zánět do očí a z toho se ještě vyvinul ekzém u levého koutku oka. Zánět sice zmizel pomocí kapek ale ekzém ne. Takže jsme zašli na alergologii. Podstoupila jsem vyšetření a byla poslaná do Prahy na bližší určení problému. Výsledek? Mám alerickou reakci na přípravky které se používají a o které se předtím nevědělo. Doktorka mě ještě sama předtím ujišťovala že by to mělo být v pořádku. Bohužel nebylo. Proto mi doporučili abych skončila, že bych tu práci nemohla do budoucna stejně dělat. Takže toto pondělý se to bylo vyřešit z ředitelem.  Výsledkem je že jsem dne 25.11 opustila školu a od září začnu chodit na školu s jiným zaměřením. Do té doby budu chodit pracovat jako brigádník v jednom obchodu.  (Pro upřesnění...ty problémy nebyli jen s očima ale to tu vypisovat nebudu.)

Pokud to těm všetečným lidem, co je jim po mém soukromí houby, nestačilo tak mají smůlu. Já jsem opravdu nebyla povinna to tu psát. 
Těm kterým je to jedno a nemají s tím nic společného se omlouvám. 
Mějte se pěkně a zítra vám sem dám jednu jednorázovku na Hetalii kterou jsem slibovala Faith.

Vaše trošku naštvaná Arisu

PS: Pokus příště budu chtít vysvětlit něco ze svého života tak to udělám ale pokud ne...tak to prostě nechte být a starejte se rači o sebe.

Odjíždím na chatu

22. listopadu 2010 v 13:12 | Arisu-sama |  moje keci
driwe away
Ano je to tak. Měla bych se vrátit až ve středu. No a na chatě mě čeká klid, příroda a taky žádný INTERNET T_____T   *zabijte mě prosím* 
No ale to se nějak zvládně. Budu mít aspoň klid na psaní takže když se vrátím, určitě něco přihodím a myslím to naprosto vážně. Nesmějte se. Vážně vám to svatosvatě slibuju. No u mě spíš dábělsky slibuju. Když už mám slabost pro to peklo xD Jééé jak já se tam těším. I v zimě my tam bude teplo xDD
No ne už mlčím. Zkrátka jedu na chatu a vrátím se ve středu. Zatím se mějte hezky a nezlobte.

                                                                                        


                                                                               Vaše ďábelská devil Arisu-sama xD
Dess a HP7

20. listopadu 2010 v 3:53 | Arisu-sama |  moje keci
satan-devil.blog.cz
Tamten dess se tu moc neohřál co? Popravdě...ze začátku se mi líbil a po dvou dnech co sem na něj koukala sem si řekla....pro krista co sem to vůbec udělala. No a pak sem byla se semem a svou maminkou na HP7...nutno podotknout že na premiéře. Tedy 18:11 v 00:01 jsme už seděli v kině a nemohli se dočkat až uvidímen naše oblíbence. Tedy Draca Malfoye a jeho drahého otce....a ne není to sranda aby jste věděli.
Při tom jsme papkali Bertíkovi fazolky tisíckrát jinak. Aby jste rozuměli....byli to nějaké nově vyrobené bonbony které tam prodávali a měli různé příchutě. My jsme měli teorii že ty naše Bertíkovy facolky (i když se tak vůbec nejmenovali) budou jenom dobré až výtečné ale to jsme se šeredně spletly. Ano...byli tak takové které když jste si vzali, měli jste pocit že roztajete nad tou dokonalou chutí ale potom tam byli taky takové které chutnali jako by jste cucali písek z pouště nebo jiný nechutný a nepopsatelný chutě. Taky tam byl bonbon s příchutí skořice a já myslela že my to vypálí díru do jazyka a vnitřností jaká to byla síla. To bylo...vážně hnusný a seme na něj pak narazil chudák taky. Naštěstí už jich tam pak víc nebylo. No ale přežili jsme to a to je hlavní.
Jinak film....no musím přiznat že jsme se zase zasloužili o několik dokonalých hláček a já byh se chtěla pochlubit tou mou...totiž....byla tam scéna že Potter dostal zlatonku kterou v prvním ročníku při famfrpálu skoro spolkl. No Hermiona měla hned řekla že má zlatonka dotekovou pamět a tak když si tak utíkali a hledali viteáli...se jí jednou dotknul Potter rty. No a na zlatonce se oběvilo tohle: Otevřu se až na konci
Samozřejmě řešili co to znamená a mě prostě nenapadlo nic lepšího než prohlásit:
,, Sežer jí a počkej!"
No uznejte...kobo by to prostě nenapadlo když tam předtím mluvili o tom že jí sporo spolknul a jen co se jí dotknul rtama oběvil se tam tamten nápis.
Ehm...já rači mlčím xDDD

Nějak jsem odběhla od tématu. Tento dess vznikl právě proto že jsem byla na tom HP7 - 1část.
Je tam použit obrázek který se mi moc libí a taky obrázek Draca. Je jednoduchý, ale mě se líbí a nabíc je v mých oblíbených tmabých barvách xD takže zatím se mějte

Váš Malfoymaniak Arisu-sama

Nový dess

18. listopadu 2010 v 19:57 | Arisu-sama |  moje keci
satan-devil.blog.cz


Ahojky. Takže...určitě už jste si všimli že jsem změnila dess. Chtěla jsem napsat dřív ale internet mě zradil a přestal fungovat. Opravili mi ho až dneska. Tak konečně můžu napsat. 
Mám pro vás senzační zprávu. Teda doufám že senzační.
Povedlo se mi vytáhnout z té rozbité flashky nějaké věci a s tím i nějaké povídky. Takže můžete čekat že vám sem v nejbližší dome nějakou hodím :)

Jsem Nikdo

15. listopadu 2010 v 16:33 | Arisu-sama |  Jednorázovky
Prosím vás tohle snad ani rači nečtěte. Je to blbost co se nedá vůbec považovat za nějaké odvětví literatury. Já jen...právě jsem dokoukala film kde má hlavní roli Jared Leto. Jmenuje se to Pan Nikdo  a prostě mě to asi inspirovalo nebo...nevím. Tomu kdo si to přečte přeji hodně štěstí a prosím alespoň o malý koment

30 Seconds To Mars - Closer To The Edge

11. listopadu 2010 v 15:46 | Arisu-sama |  Music and videos
Tohle video jsem sem musela dát protože tam je i naše zaostalá země a záznam z koncertu na kterém sem byla a který jsem si naprosto užila. Navíc tuhle písničku mám docela ráda takže...no prostě sem musela. Sice jsem teď TSTM docela zanedbávala ale dneska sem si tak brouzdala po youtube a prostě skončila i u nich. 


Uke se oženil a užívá si se semem

7. listopadu 2010 v 21:43 | Arisu-sama |  O mě
Ano...čtete dobře. Moje mužské já se oženilo se semem Faith. Proběhlo to dne 6.11.2010. Tedy včera. Brali jsme se u mě doma a vlastně jsme tu pořád. Minulý týden byli prázdniny a od té do jsme tu. Ano je to tak....už si tu tak vegetíme skoro dva týdny a já si vůbec nestěžuju. Taky ještě aby jo že jo? Bych od semeho dostal už tak po prázdné hlavě xDD   (VÍC V CČ)