Leden 2011

3 Kapitola

28. ledna 2011 v 9:29 | Arisu-sama |  Ve službách prince
Ahooooj vy pidižvíčci xD 
Dneska mám naprosto skvělou náladu tak snad se to nijak nepo****
Nic vám sice neslibuju ale možná mě ta moje dobrá náladu i k něčemu dokope xD 
Takže se zatím mějte a užijte si povídku ;)


Anime MIX video

26. ledna 2011 v 3:46 | Arisu-sama |  Music and videos
Konichiwaaaaa xD
Gomenasai mina. Trochu sem vás teď zanedbávala. Vlastně hodně...gomene *červená se*
V pátek sem přibyde další díl Ve službách prince a na Upíří romanci se pracuje to slibuju :) Tak plánuju nějakou další povídku aby tu nebyli jen tyhle ale to se ještě uvidí xD Poslední dobou sem pořád trochu mimo...i když...kdy já nejsem xDD no to rači nebudu rozvádět. Raději se koukněte na ta viděa. Upřímě ty písničky nemusím ale ta videa se mi líbí takže co nadělám. Doufám že vám se taky budou líbit a užijete si to.
 Vaše baka Arisu.

2 Kapitola

18. ledna 2011 v 0:49 | Arisu-sama |  Ve službách prince
Tááák...ano slibovala sem to v neděli a teď už je vlastně úterý, ale snad vám to vadit nebude a užijete si to. Takže nebudu zbytečně mluvit. Přeji příjemné poštení.

Vaše Arisu


Gārufurendo / Přítelkyně

16. ledna 2011 v 1:56 | Arisu-sama |  Jednorázovky
Tak...tady je takové malinké překvapení. Chytila mě psavá a vzniklo tohle. Je to pro mého milovaného semeho Faith, ale samozřejmě doufám že se to bude líbit i vám takže si to užijte a já jdu psát zase něco jiného ;)


Kaichou Wa Maid-sama

11. ledna 2011 v 14:30 | Arisu-sama
Tak aby tady nebylo tak mrtvo než přidám další díl k jakékoli povídce, dám sem nějaká videa na jedno moje oblíbené anime. Jinak...díl k nové povídce Ve službách prince by měl přibýt už v neděli. Už mám nějaké díly napsané dopředu ale rozhodně vám je sem nestrčím hned xP
Takže si zatím užijte videa.
satan-devil.blog.cz

Stocking Layout

10. ledna 2011 v 0:45 | Arisu-sama |  moje keci
Arisu

Klidně si mě zabijte ale já to změnit musela. Konečně sem se naučila dělat i ikonku a to prosím pěkně v Photo Studiu (Volejte sláva xD) a tu slečnu sem si prostě zamilovala.Už hodně dlouho mě tahle slečna dráždila a já si říkala...nebudu na nic dalšího koukat atd. atd. 

Věc se má tak že tahle slečna je ze seriálu kterému se ani nedá říkat anime a ono to anime ani není. I když to je na Akihabaře.
Spíš to připomíná něco jako Dextrovu laboratoř (Ne já si vážně nedělám sradu).Každopádně mě nejde ani tak o seriál jako právě tu slečnu co je na dessu. Její jméno je Stocking. Divné jméno co? Ale to jméno se k ní hodí...protože jakmile si sundá punčochu, změní se jí na katanu. Zní to vtipně a pitomě co? On ten seriál je vůbec docela blbost, ale já na to stejně čuměla xD 
Stocking jinak miluje hrozně sladké. Tak jako já a obrázky s ní jsou pěkné. Tedy jak které, ale ty co mám na lay se mi moc líbili. Takže doufám že i vám se dess líbí. Vypadá to totiž že chytám druhý dech a moje můza se vrátila z dlouhodobé dovolené. Nebo my to tak alespoň příde. 
Zatím se mějte. 

Vaše Arisu-sama     


   

1 Kapitola

8. ledna 2011 v 19:42 | Arisu-sama |  Ve službách prince
Takže...slíbila jsem vám dáreček ale nějak se to opozdila za což se omlouvám. Je tu první kapitola nové povídky s názvem: Ve službách prince. Doufám že se vám to bude líbit a užijete si to. 
Vaše Arisu