Únor 2011

Smrt v rodině

25. února 2011 v 8:53 | Arisu-sama
Ano je to tak. Ve středu mi umřel děda. Nechci se o tom rozepisovat takže to nechám jen takhle.
Chtěla bych ale tímto poděkovat Faith za to že my v té době byla velkou oporou a utěšitelkou. Sama bych to asi nezvládla a proto jsem jí velmi vděčná. Sem ráda že tě mám Faithie <3
V úterý jdu na pohřeb a jistě chápete že nejsem zrovna v pozici kdy by se mi chtělo něco psát a vmýšlet. Takže nečekejte povídky. Alespoň týden určitěn ne. Takže se mějte hezky a ať jste všichni zdravý. Dávejte na sebe pozor.
Vaše velmi smutná Arisu T_T

Gomenasai

20. února 2011 v 11:45 | Arisu-sama |  moje keci
Zlatíčka omlouvám se ale tenhle týden už se povídky: Ve službách prince  nedočkáte. Nějak jsem to prostě nestihla dopsat. No budu se snažit to dodělat co nejdřív ale v úterý asi pojedu se semem na chatu takže se dočkáte čehokoli asi až po 27 únoru. To je vše co jsem chtěla říct...zatím se mějte. 

Vaše bláznivá Arisu :3

Watashi wa kanashii

15. února 2011 v 21:26 | Arisu-sama |  moje keci
Watashi wa kanashii v překladu znamená že jsem smutná a víte proč? Protože další díl povídky tu leží už 4 dny a nikdo se neobtěžoval ji okomentovat. Neříkám že jsem řekala nějakou tunu komentářu ale doufala jsem alespoň v 1 nebo 2 a když pak koukám a vydím že tu žádný není nechce se mi vůbec přidávat další kapitola. Víte když se totiž nikdo neobtěžuje s komentářem tak dostanete pocit že to vůbec nikdo nečte takže proč by jste přidávali další? No nic...nebudu to tu zbytečně rozebírat. Prostě mě to mrzí.

Vaše smutná Arisu.

5 kapitola

12. února 2011 v 18:35 | Arisu-sama |  Ve službách prince
Ahooooj xD 
A sem tu s dalším dílkem. Doufám že se vám bude líbit a zanecháte zase nějaké ty kometáře. Těší mě že to opravdu někdo čte a líbí se mu to. Další dílek by měl být zase v rozmezí pátku až neděle. Takže...užijte si tenhle díl a zatím pa. 
Vaše momentálně naprosto šťasná Arisu.

4 Kapitola

5. února 2011 v 19:33 | Arisu-sama |  Ve službách prince
Konichiwaaaa mina xD Zase mám veselou náladu za kterou může seme páč s ním je vždycky sranda...obvlášť když je s námi ještě moje maminka a její přítel z kterého si ustavičně děláme srandu.(Ale jen v dobrém.)
No nic ale proč sme tu že? Je ru další díl VSP...doufám že se vám bude líbit a užijete si ho. Právě sem řekla sememu ať mě nutí psát jinak se k tomu nedokopu takže se snažím xD a další díl snad bude také kolem pátku...maximálně neděli ;) ...zatím se mejtě...vaše Arisu.