Srpen 2012

Jít dál...

31. srpna 2012 v 17:34 | Alexis G |  Jednorázovky
No...tahle povídka je blbost. Je to v podstatě na téma týdne "Jdeme dál..." ale nejsem s tím moc spokojená. Ani nevím co mě to napadlo ale tak...třeba se někomu líbit bude.
Pro ty kdo nečetl upozornění blogu: Je tam náznak SLASHE
ZATÍM NEOPRAVENO

How i met your mother bloopers Season 2

29. srpna 2012 v 21:19 | Alexis G |  HIMYM
Už před nějakou dobou jsem na tohle koukala ale stejně si to ještě občas pustím abych se pobavila.


Kdyby jste chtěli s českými titulkami tak ZDE

Hey na na

23. srpna 2012 v 8:00 | Alexis G |  Sherlock BBC
Ten kdo chodí na youtube ví že se mu na straně objevují doporučená videa. Já jsem takhle na jedno klikla a jsem rád. Je to video k Sherlockovi. Písnička se jmenuje Hey na na (proto ten název článku). Písnička je pěkná a stejně tak video. Tedy alespoň mě. Doufám tedy že se vám bude líbit taky. Když někdo zavítá vůbec na moje stránky xD

The Avengers gag reel

22. srpna 2012 v 13:22 | Alexis G |  Avangers
Tumblr je fakt skvělá věc. Miluju ty obrázky tam a tak dále. Ale kvůli tomu tu nejsem. Nedávno jsem koukala na video z Avengers. Je tam krásně vidět že si natáčení zřejmě opravdu užívali. Některé věci mě vážně dost rozesmáli. Hlavně když jsem si vzpomněla jak to vypadá nakonec ve filmu. Původně jsem myslela že jsem dám vidělo ale oni hned většinu těch videí vymažou takže to nemá cenu. Proto sem dám animace které jsem našla právě na Tumblru a které jsou z toho videa.

(Hulk už asi nechce bojovat xD)
Pro Rin Tony Stark xD

Sherlock BBC

14. srpna 2012 v 15:14 | Alexis G |  Sherlock BBC
Už před nějakou dobou jsem o Sherlockovi od BBC měla uloženou jednu stránku. Říkala jsem si ale že zatím počkám až tam toho bude na stažení víc abych pak nemusela vyšilovat. Na konec jsem na něj úplně zapomněla a nějak mě to netrápilo. Jak taky mohlo. Ovšem moje nejlepší kamarádka mi o něm jednoho dne začala vyprávět. Vlastně jsme se k tomu dostali kvůli hlavnímu herci tohoto filmu. Nějak jsem řešili že ten co hraje ve Válečném koni, hraje i Sherlocka. Ona už Sherlocka dokoukala a já se tady nebudu rozepisovat protože by to byl spoiler. Říkala že teď bude muset čekat aby se dozvěděla určitou věc a já teď budu muset čekat taky. Přemlouvala jsem se že se na to nekouknu dřív jak za rok abych nemusela tak zoufale čekat abych se tu informaci dozvěděla ale bohužel. Byl mi puštěn první díl a tím i byla spuštěna moje zvědavost. Tak jsem koukala a koukala. Včera jsem měla tu čest dokoukat poslední díl druhé série a třetí série bude kdo ví kdy takže...mám jen své teorie jak to ten Sherlock sakra udělal!

Black

14. srpna 2012 v 13:37 | Alexis G |  O mě
Černá, Burakku, Black, Nori a další... To jsou názvy pro černou která je v mém životě v podstatě pořád. Mám černou barvu ráda. Hlavně v kombinaci s modrou a nebo červenou. I můj nábytek je černo modrý.
Nevím kde jsem tuhle lásku k té temné a depresivní barvě vzala. Vím jen že mě nepřijde depresivní jako ostatním v mém okolí. Nosím jí ráda a mám jí ráda kolem sebe. Tedy ne že bych to přeháněla. Mám ráda i světlé barvy to ano ale černá stejně převládá. Bylo to tak a asi to tak i bude. I když jsem viděla spoustu četné a sama se do ní oblékala když jsem mířila na pohřeb. Ani tehdy se mi neznechutila. Protože pořád je to jenom barva. Pro někoho možná barva smutku ale i když mám kolem černou, pořád jsem schopná být veselá a užívat si života. Má kamarádka (Která má mimochodem ráda růžovou.) to může dosvědčit. Samozřejmě že mě občas přepadne smutek ale koho ne? Takže...to je můj pohled na černou. Černou jako noc kterou miluji a černou jako můj hrníček s čertíkem. Černou jako moji kocouři. Černou kterou mám ráda a nikdo mě toho zřejmě nezbaví.

Happy B-day Chris Hemsworth

11. srpna 2012 v 12:28 | Alexis G |  Avangers
Dneska slavý svých 29 let australan a známý herec Chris Hemsworth z Thora a Avengers. Doufám že si ty narozeniny užije.

Vintage prstýnek s křídly

9. srpna 2012 v 18:21 | Alexis G |  moje keci
Tak jsem si tak projížděla ebay a narazila na krásný prstýnek s křídly. Měla jsem na výber buď z bronzové a nebo ze stříbrné. Já mám raději stříbrnou takže to pro mě byla jasná volba. Prstýnek se mi moc líbí a navíc jsem si řekla že se dá i využít jako takový symbol Thora. I když by to byl asi spíš blesk ale tak co. Má helmu s křidélky a to se počítá xD
Možná by tam nemuseli být ty kamínky ale stejně se mi moc líbí a rozhodně mě vyjde levněji z ciziny než tady v ČR. Tedy podle toho co jsem koukala. V přepočtu mě vyjde levněji asi jen o 40 až 50,-Kč ale i to už je dost. Mohl mě vyjít i levnější ale já moc nevěřím těm až přehnaně levným cenám.
Jinak...takhle vypadá:

Moji domácí mazlíčci

6. srpna 2012 v 22:20 | Alexis G |  moje keci
Byla jsem dítě které mělo opravdu rádo zvířata a vlastně od malička jsem u nich byla. Prý jsem se snažila chytit jako malá páva v zahradách zámku a vzít si ho domů. Má mamka dle svých slov byla ráda že jsem toho páva vážně nechytila. Když jsem byla větší, vystačila jsem si s normálním papouškem. Tak se tedy pořídila andulka jménem Pepíček ze kterého se ale nakonec vyklubala dívka. Bohužel měla Pepinka nějakou nemoc a velmi brzy nám odešla. Proto jsem si usmyslela kočku a protože jsme tehdy bydleli v baráčku, bylo by dovoleno si jí pořídit. Byla mourovatá a máma jí dala jméno Čičika. Prý se na ní stejně volá Čičí tak je to jedno. Kočku jsme vozili k prarodičům na chatu a tam otěhotněla. Porodila tři koťátka ale přežilo jen jedno. Nádherný černý kocourek. Tentokrát vymyslel jméno můj děda. Od první chvíle to byl Kašůl náš inteligentní kocour. Jeho maminku pak bohužel zajelo auto a tak nám zůstal jen on. Nejdřív se vozil zpět do paneláku kam jsme se přestěhovali ale tak se mu stýskalo po chatě že tam zůstal do teď jako společník prarodičů. Mě se ale zastesklo a chtěla jsem další zvíře. Svěřila jsem se mamce že bych chtěla bílé myšky a co má milující matka udělala? Koupila dvě. Pojmenovali jsem je Speedy a Jerry. Ty bohužel nevydrželi moc dlouho ale to raději nebudu rozepisovat. Další moje zvíře byl zakrslá králičice Kisumi. I když jsme si nakonec uvědomili že si jí moje máma koupila spíš pro sebe. Pak jsem ale zjistili že králík není zrovna to pravé a tak šel k někomu jinému a místo toho jsme si pořídili dva malé kocourky. Už jste si určitě všimli že máme tendence vymyslet zvířátkům podivná jména a kocouři nejsou vyjímkou. Celý černý kocourek se jmenuje Choco fon Umpalumpa (Inspirovali jsem se Karlíkem a továrnou na čokoládu) a druhý, černo bílý kocour se jmenuje Pipin fon Prdvik nebo také Hamprdink. (První jméno bylo původně hloupého upírského lorda v jedné naší hře a druhé je z nějaké prapodivné pohádky.) No....a to jsou všechna má zvířátka.

PS: Moje tajné/netajné přání bylo mít doma hada ale uvědomila jsem si že bych neměla to srdce živit ho hlodavci a teď už mě to přešlo.

HP fashion

5. srpna 2012 v 21:44 | Alexis G |  Harry Potter
Od slečny od které jsem zveřenňovala předtím i tuším dvoje šaty na Avengers mám i šaty pro dámy k Harry Potterovi. Je to sice asi zbytečné když už skončil ale stejně je sem dám. Obzvlášť jedny se mí líbí. Slečna tam měla ještě nějaké ale mě se líbili hlavně tyhle čtvery. Zmijozel se ve mě nezapře xD

Our Fashion Avengers

5. srpna 2012 v 16:52 | Alexis G |  Avangers
Našla jsem pár návrhů na oblečení na motivy Avengers. Hledám tak inspiraci až půjdeme s kamarádkou na další jejich film xD. Některé jsou opravdu docela hezké a jiné se mi zase moc nelíbí.

Genialita

3. srpna 2012 v 13:51 | Alexis G |  moje keci
Zrovna nedávno jsme někde četla že génius je každý ale někteří s propadlou dobou spotřeby. To mě docela pobavilo protože znám ženu na kterou by to i sedělo. Ale i když možná vypadá blbá a chová se jako blbá, třeba je to její geniální tah. Co my víme. Já si myslím že každý je svým způsobem génius. Že každý je v něčem lepší než ostatní v jeho okolí a to ho v tom odvětví dělá géniem. I když to sám třeba neví. Třeba se ale pletu a někteří lidé jsou fakt tak blbí. To zřejmě nezjistíme.