Říjen 2012

Něco je špatně...

23. října 2012 v 16:37 | Alexis G |  Jednorázovky
Sice už jsem na tohle téma psala ale nějak jsem měla potřebu ještě něco napsat. Je to krátké ale je to o problému který zažívá celkem dost žen.


Vstávání

23. října 2012 v 9:01 | Alexis G |  moje keci
Nesnáším vstávání. Ostatně...určitě nejsem jediná. Ta představa že z té krásně vyhřáté postele musím do studených zdí mé střední školy. Dneska jsem ale měla možnost vstávat déle než normálně. Čeká mě rehabilitace tak jsem zůstala doma. Vlastně už bych se měla připravovat k odchodu. Tak těm kdo také mohli vstát později blahopřeji a ti co museli vstávat brzy lituji. Vím jak vám je. Tak zatím ahoj.
Alexis Graham

Něco je špatně aneb šestý smysl

22. října 2012 v 13:01 | Alexis G |  moje keci
Máme kolem sebe rodinu a přátele, které milujeme. Svěřujeme se jim a oni se svěřují nám. Společně se smějeme, pláčeme, prožíváme dobré či špatné chvíle, hádáme se a usmiřujeme. To všechno obnáší rodina a přátelství. Stalo se vám, ale někdy že jste měli pocit že "Je něco špatně"? Tam uvnitř v těle takový divný pocit toho že není něco tak, jak má být. Že prostě někdo z vašich blízkých, ať už z rodiny nebo z přátel, se na vás zlobí anebo je nemocný. Stalo se vám to někdy? Mně se to občas stává. Že prostě vím, že je něco špatně. Většinou co se týče mé nejlepší kamarádky. Vlastně se dá říct, že je něco víc než kamarádka. Máme takový podivný vztah, který nikdo kromě nás dvou nechápe. Beru jí jakou součást své rodiny a občas mám prostě pocit, že je něco špatně. Občas ale zjistím, že je to jen můj dojem. Že se na mě vlastně doopravdy vůbec nezlobí a jen mě to tak přijde. Ale občas je to pravda. Občas jí je prostě špatně a já to vím a vím to i u jiných mě blízkých lidí. Že je prostě něco špatně…